WHO mota się ws Iwermektyny

Wyobrażasz to sobie?

Dane WHO: Iwermektyna zmniejsza śmiertelność COVID o 81%.

Także WHO: Nadal nie zalecamy jej stosowania.

Wyobraźmy sobie, że moglibyśmy uratować 81% tych, którzy ostatecznie zmarli z powodu wirusa, lecząc ich wcześnie tanim, bezpiecznym lekiem, wraz z innymi tanimi koktajlami terapeutycznymi. Z pewnością więcej ludzi żyłoby dzisiaj. Ale co ważniejsze dla rządzących, nie byłoby pretekstu do straszenia wirusem, siania paniki i tyranii. Nie byłoby też rynku na drogie terapie i szczepionki, które są o wiele bardziej eksperymentalne i niesprawdzone. Prawdopodobnie dlatego WHO odmawia rekomendowania iwermektyny do wczesnego leczenia COVID, nawet jeśli jej własne dane dowodzą, że powinna ona być promowana jako lekarstwo.


W środę WHO zaktualizowała swój przewodnik po terapiach i COVID-19. W przypadku iwermektyny, metaanaliza wykazała 81% spadek śmiertelności wśród osób, które stosowały iwermektynę w porównaniu do standardowej opieki. Wykazano również 64% spadek hospitalizacji. Mimo to, WHO odmawia zatwierdzenia jej, ponieważ twierdzi, że poziom zaufania jest niski.


"Problem z Iwermektyną polega na tym, że w oparciu o wstępne badania i obecnie dostępne dane, nie są one wystarczająco mocne, abyśmy mogli opowiedzieć się za stosowaniem Iwermektyny w leczeniu COVID lub zapobieganiu COVID," powiedział we wtorek przedstawiciel WHO na Filipinach Rabindra Abeyasinghe. Twierdził on, że stosowanie jej bez "mocnych" dowodów jest "szkodliwe", ponieważ może dać "fałszywe zaufanie" społeczeństwu.


O rany, to brzmi tak samo, jak mówienie ludziom, że jeśli będą nosić maskę w domu, to nie zachorują na COVID. Co tragiczne, kiedy ludzie ci nieodmiennie zarażają się wirusem, elity światowego zdrowia nie mają czym ich leczyć.

W sumie przeprowadzono 49 badań, w tym 26 randomizowanych badań kontrolowanych, które wykazały, że iwermektyna działa przeciwko wirusowi. Zebrane wyniki wskazują na 80% poprawę w przypadku wczesnego stosowania, 89% w przypadku stosowania profilaktycznego, a nawet 50% poprawę w późnych stadiach choroby. To po prostu szokujące, że światowe elity nadal traktują ten od dawna stosowany lek jako eksperymentalny, podczas gdy nowatorskie szczepionki, które były badane jedynie przez firmy je tworzące, traktują jako żelazną podstawę. Weźmy pod uwagę, że szczepionki te nie zostały zatwierdzone przez FDA, ani w wersji "on label", ani "off label", nikt nie ponosi za nie odpowiedzialności i nie ma danych na temat długoterminowego bezpieczeństwa.

 

Z drugiej strony, Iwermektyna była podawana miliardy razy przez dziesięciolecia i okazała się jednym z najbezpieczniejszych leków. William C. Campbell i Satoshi Ōmura otrzymali w 2015 roku Nagrodę Nobla w dziedzinie fizjologii za odkrycie leku jako lekarstwa na ślepotę rzeczną. Oto fragment komunikatu prasowego Zgromadzenia Noblowskiego:

 

"Dziś pochodna awermektyny - Ivermectin - jest stosowana we wszystkich częściach świata nękanych przez choroby pasożytnicze. Iwermektyna jest wysoce skuteczna w walce z wieloma pasożytami, ma ograniczone skutki uboczne i jest powszechnie dostępna na całym świecie. Znaczenie Iwermektyny dla poprawy zdrowia i dobrobytu milionów osób cierpiących na ślepotę rzeczną i filariozę limfatyczną, głównie w najbiedniejszych regionach świata, jest niezmierne. Leczenie jest tak skuteczne, że choroby te są na skraju eradykacji, co byłoby wielkim osiągnięciem w historii medycyny ludzkości."

 

To z pewnością brzmi jak niebezpieczny lek, prawda?

 

Sama WHO wymienia iwermektynę wśród swojej Modelowej Listy Leków Podstawowych na rok 2019, biorąc pod uwagę jej skuteczność w walce z infekcjami pasożytniczymi i historię jej bezpieczeństwa.

 

Ale nagle, gdy przychodzi do eliminacji COVID i uprzedzenia blokad, masek i szczepionek, jest to problem! Jest to najgorsza rzecz znana człowiekowi.

 

Weźmy pod uwagę fakt, że przykładowo taka cudaczna koncepcja skuteczności masek które mogą tylko w niewielkim stopniu ograniczyć przenoszenie choroby, a jednak traktuje się maski jako obowiązkowe do tego stopnia, że egzekwuje się je od dwulatków, ofiar gwałtów i osób niepełnosprawnych. Wyobraźmy sobie, że z takim zapałem promuje się iwermektynę.

 

I jak powie wam każdy lekarz, który rzeczywiście badał wczesne stadia wirusa, nie chodzi tu tylko o iwermektynę czy jakikolwiek pojedynczy lek. Chodzi o koktajl leków. Oprócz iwermektyny czy hydroksychlorochiny, wyobraźmy sobie, że każdy z pozytywnym wynikiem testu otrzymałby koktajl z witaminami, sterydami i innymi lekami, które okazały się skuteczne w ciągu ostatniego roku, zamiast czekać, aż ktoś już doświadczy reakcji zapalnej, gdy leczenie jest znacznie trudniejsze.

 

Innymi słowy, dlaczego ludzie, którzy twierdzą, że najbardziej zależy im na COVID, tak naprawdę nie dbają o ratowanie ludzi przed nim?

 

Na przykład, gdyby światowym elitom naprawdę zależało na ratowaniu życia, dlaczego nie uczyniliby witaminy D nową maską? Badania nad korelacją między wysokim poziomem witaminy D a pozytywnymi wynikami w przypadku COVID są niepodważalne. Instytut Karolinska opublikował właśnie w czasopiśmie Lancet Diabetes & Endocrinology obszerną syntezę na temat tego, jak witamina D zapewnia wysoki stopień ochrony przed wszystkimi wirusami oddechowymi. Na podstawie analizy trzech randomizowanych i kontrolowanych placebo badań z udziałem 49 000 osób, stwierdzili, że dzienna dawka witaminy D oferuje dodatkową ochronę przed chorobami układu oddechowego. Zaobserwowali, że jest to szczególnie ważne dla osób z niskim poziomem witaminy D, takich jak osoby o ciemnej karnacji, osoby z nadwagą i osoby starsze.

 

Dlaczego ta informacja nie dotarła do Amerykanów? Dlaczego witamina D nie stała się nowym papierem toaletowym? W zeszłym tygodniu dr Ryan Cole, certyfikowany patolog z Idaho, który prowadzi największe niezależne laboratorium w Idaho, gdzie nadzorował 100,000 testów COVID, wyjaśnił na moim podcaście dokładnie, jak witamina D działa przeciwko odpowiedzi zapalnej na tego wirusa. Pokazał, jak witamina D jest kluczem głównym układu odpornościowego i zapobiega wszelkim dysregulacjom odpowiedzi immunologicznej, które prowadzą do burzy cytokinowej, która jest odpowiedzialna za większość zgonów spowodowanych przez COVID.

 

Istnieją inne tanie terapie, których skuteczność została potwierdzona przez szanowane badania, takie jak aspiryna w małej dawce. Ostatnie badania z George Washington University opublikowane w czasopiśmie Anesthesia & Analgesia wykazały, że osoby, którym podano aspirynę natychmiast w szpitalu, były o 44% mniej narażone na podłączenie do respiratora, o 43% mniej narażone na konieczność udania się na oddział intensywnej terapii i o 47% mniej narażone na śmierć w szpitalu. Wyobraź sobie, że ludzie biorą go codziennie od momentu, gdy poczują objawy lub test pozytywny.

 

Ponownie, dlaczego ludziom, którzy mają pozytywny wynik testu, zwłaszcza osobom starszym, nadal odmawia się informacji i recept na tanie, ratujące życie koktajle na wczesnym etapie procesu replikacji wirusa? Ostatniej nocy dostałem maila od spanikowanego  słuchacza, którego 74-letnia matka z problemami zdrowotnymi została zaszczepiona cztery tygodnie temu, ale właśnie dostała gorączki i test wypadł pozytywnie. Jej lekarz nie chce przepisać jej iwermektyny. To jest tragedia, gdy szczepionka jest traktowana jako sprawdzona, a sprawdzone terapie jako eksperymentalne, a nawet niebezpieczne.


W ciągu całego roku od pojawienia się wirusa nasze medyczne instytucje wywróciły naszą cywilizację do góry nogami pod pozorem ratowania życia, ale ocenzurowały jedyną rzecz, która faktycznie uchroni ludzi przed szpitalem. Pytanie brzmi dlaczego.

 

Daniel Horowitz

 

źródła:

https://www.theblaze.com/op-ed/horowitz-who-data-ivermectin-reduces-covid-mortality-by-81-also-who-we-still-dont-recommend-it

https://www.who.int/publications/i/item/WHO-2019-nCoV-therapeutics-2021.1 https://c19ivermectin.com

https://www.nobelprize.org/prizes/medicine/2015/press-release

https://www.thelancet.com/journals/landia/article/PIIS2213-8587(20)30268-0/fulltext

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Niemieckie protokoły pandemiczne: rząd obawia się o "życie i zdrowie" swoich ekspertów

W obawie o ekspertów ds. koronawirusa i nadwyrężenie stosunków z Chinami: niemiecki rząd nie ch...

Włoskie lokalne władze zdrowotne muszą wypłacić odszkodowanie zawieszonemu pracownikowi służby zdrowia

Sensacyjny wyrok w Bolzano: lokalny urząd ds. zdrowia musi wypłacić odszkodowanie w wysokości p...

Dashboard, który rządził światem

"Fałszywe liczby", które wywołały reakcję świata na Covid19. Globalny wpływ, którego zbudowanie...

Holenderski parlament odrzuca traktat WHO

Holenderski parlament przyjął wniosek o odrzucenie traktatu pandemicznego i poprawki do Międzyn...

Dochodzenia przeciwko von der Leyen docierają do Bundestagu

Politycy opozycji w Bundestagu wzywają Niemcy do współpracy w śledztwie przeciwko Ursuli von de...

Przesłanie z Japonii dla Świata

Masowe wiece w Japonii przeciwko pandemicznemu traktatowi WHO. "Powstrzymajmy trzecią bombę ato...

Czy węże mogą wkrótce zastąpić kurczaka?

Zwierzęta te potrzebują niewiele pożywienia, aby rosnąć, a ich mięso jest bogate w białko i ma ...

Chiny wykorzystały PCR na C19 do pobierania DNA od milionów ludzi na całym świecie

Raporty rządu USA i agencji wywiadowczych potwierdzają, że Chiny wykorzystywały testy PCR COVID...

CDC ujawnia ukryte raporty dotyczące NOP po preparatach na COVID-19

Agencja została zmuszona przez sędziego federalnego do ujawnienia raportów.

Dokumenty RKI a sytuacja prawna poszkodowanych

Według Prof. Dr. Olafa Gierhake publikacja dokumentów RKI znacząco zmienia sytuacje poszkodowan...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami