Test na inteligencję?

UK. Chęć wyjazdu na wakacje i związany z tym obowiązek wykonywania testów prowadzi do "pingdemii" i w konsekwencji może doprowadzić do paraliżu kraju.

TEST I HAŃBA Wiodąca firma testowa Covid „wyrzucała zestawy testowe do kosza, jednocześnie wydając klientom certyfikaty zdatności do lotu

Wiodąca firma testująca została oskarżona o wyrzucenie tysięcy oddanych testów Covid do kosza podczas wydawania klientom certyfikatów "fit-to-fly". RT Diagnostics oferowała zatwierdzone przez rząd zestawy testów w cenie do 79 funtów.

Twierdzi się, że testy są pozostawiane w pudełkach i nie są przetwarzane. Firma z siedzibą w Halifax otrzymuje aż 10,000 testów dziennie, ponieważ urlopowicze wykupują testy, które zgodnie z prawem muszą pozwolić im wyjechać za granicę. "Personel nie testuje wszystkich próbek, ale ludziom mówi się, że ich wyniki są negatywne. To jest bardzo poważne." Sygnalista twierdził, że nieprzetworzone zestawy testów są wyrzucane "w czarnych plastikowych torbach i wyrzucane na tyłach biura.

Szokujący materiał filmowy nakręcony przez informatora wydaje się pokazywać tysiące zestawów testowych spiętrzonych wysoko w kartonowych pudełkach i wyrzuconych na jedną stronę bez otwierania.

Tony Cooke, z Cambridge Clinical Laboratories, powiedział dziesiątki "wyskakujących laboratoriów" zostały stworzone wśród wzrostu rezerwacji letnich wakacji. Istnieje 400 zatwierdzonych dostawców na stronie internetowej rządu, ale tylko sześć prywatnych laboratoriów jest w pełni zatwierdzonych do testowania Covid. Ostrzegł: "Każdy może wyskoczyć, zrobić dziesiątki tysięcy testów i zniknąć".

Wielka Brytania odnotowała 54 674 nowe przypadki koronawirusa i 41 zgonów w ostatnim 24-godzinnym okresie. Liczby te pojawiają się w obliczu zakłóceń w niektórych częściach brytyjskiej sieci transportowej, ponieważ alerty aplikacji NHS COVID-19 spowodowały zawieszenie niektórych usług ze względu na brak personelu. Londyńska linia metra Metropolitan została całkowicie zawieszona, podczas gdy linie Piccadilly i District Lines mają poważne opóźnienia. Pociągi na północy również dotknięte są opóźnieniami i odwołaniami, z usługami obsługującymi Lincoln, Leeds, Retford i Huddersfield wszystkie stoją w obliczu zakłóceń.

Wielka Brytania. Minister zdrowia zakażony koronawirusem. Był w pełni zaszczepiony Sajid Javid "odbył długie spotkanie z Borisem Johnsonem na Downing Street" zaledwie kilka godzin przed  testowaniem pozytywnym na Covid wśród ostrzeżeń - "połowa gabinetu będzie w izolacji do końca tygodnia"


Boris Johnson porzucił plany uniknięcia kwarantanny po kontakcie z NHS Test and Trace po wściekłej krytyce politycznej. Premier i kanclerz Rishi Sunak pierwotnie planowali przeprowadzać codzienne testy, a nie izolować się po spotkaniach w zeszłym tygodniu z ministrem zdrowia Sajidem Javidem, który ma pozytywny wynik testu na Covid-19. Ale w dramatycznej zmianie sytuacji Downing Street powiedziało, że dwaj ministrowie będą się izolować, zamiast brać udział w codziennym pilotażowym testowaniu kontaktów.


Wielka Brytania stoi w obliczu niedoborów żywności, ponieważ „pingdemia” zmusza miliony do samoizolacji Brytyjskie łańcuchy dostaw żywności mogą zostać zakłócone, ponieważ krytyczny personel jest pingowany przez aplikację NHS Test and Trace. Liderzy w kilku branżach ostrzegają o brakach kadrowych i może nie potrwać długo, zanim efekty zaczną być widoczne na półkach supermarketów, ostrzegł jeden z liderów branży. Wraz ze wzrostem infekcji Covid-19 liczba osób, którym nakazano samoizolację, ponieważ miały bliski kontakt z potwierdzonym przypadkiem, rośnie. Liczba, z którą skontaktowano się za pośrednictwem aplikacji, przekroczyła w tym tygodniu 500 000 po raz pierwszy, a tego lata przewiduje się, że miliony zostaną wysłane na kwarantanne, zjawisko nazwano „pingdemią”. Firmy podobno doświadczają niedoborów kadrowych sięgających nawet 20%, a osoby podwójnie dźgnięte nie będą zwolnione z wymogów izolacyjnych do 16 sierpnia. Teraz dyrektor naczelny brytyjskiej Major Ports Group ostrzegł, że trend stanowi największe „istotne zagrożenie dla odporności portów, jakie widzieliśmy”. Tim Morris powiedział The Telegraph, że: „Jeśli obecna trajektoria nieobecności będzie trwała bez podjęcia jakichkolwiek działań przez rząd, musi istnieć ryzyko zakłócenia ważnych łańcuchów dostaw, w tym żywności”


Program nie może trwać dalej: aplikacja śledząca Covid paraliżuje teatry i lokale "Oczywiście to świetnie, że w teorii możemy otworzyć w pełni po raz pierwszy od 18 miesięcy", powiedział Bird, "ale są problemy paraliżujące. Rozmawiamy z rządem na temat systemów testowania dla naszych teatrów i członków UK Theatre, ponieważ teatry i tak testują wszystkich przez cały czas, a więc nie są normalnymi miejscami pracy. Już teraz obowiązują nas poważne ograniczenia, ponieważ nie możemy po prostu sprowadzać innych ludzi, tak jak mogą to robić inne firmy."


Czy usunięcie aplikacji NHS Covid Test and Trace lub wyłączenie śledzenia kontaktów jest nielegalne?

Chociaż rząd zachęca do korzystania z aplikacji, nie jest to obowiązkowe, więc usunięcie aplikacji z telefonu nie jest nielegalne. Na stronie internetowej NHS czytamy:

„Aplikacja NHS COVID-19 jest całkowicie dobrowolna i możesz zdecydować, czy chcesz ją pobrać, czy nie. Możesz także odinstalować i usunąć aplikację, kiedy tylko chcesz.'

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Nieoczekiwane procesy komórkowe po szczepieniu na C-19

Technologia szczepionek mRNA jest wciąż dość nowa. Naukowcy zaobserwowali nieoczekiwane procesy...

Texas pozywa Pfizer za kłamstwa ws skuteczności i cenzurę publicznej dyskusji

Prokurator generalny Teksasu Ken Paxton pozwał firmę Pfizer, Inc. za bezprawne wprowadzanie w b...

W imieniu narodu włoskiego - sędzia obala kampanię szczepień

Wyrok w sprawie Chieti, ma historyczne znaczenie, ponieważ słowa sędziego w sprawie szczepień s...

AIFA przyznaje w sądzie, że nie posiada danych na temat skuteczności i korzyści szczepionek

Kiedy szczepionki zostały wprowadzone na rynek, Aifa nie miała żadnych danych na temat skuteczn...

PEI i BMG: nic nie widzieli, nic nie słyszeli, nic nie powiedzieli

PEI nie przeprowadza żadnych laboratoryjnych testów diagnostycznych w celu wykrycia lub określe...

Te odpowiedzi EMA są druzgocące - Europejczycy zostali wprowadzeni w błąd

Szczepionki nie zostały opracowane w celu zapobiegania infekcjom i z pewnością nie ma danych, k...

Pierwszy pozew przeciwko Modernie przed Sądem Okręgowym w Düsseldorfie

Sąd Okręgowy w Düsseldorfie zaplanował na czwartek 16 listopada 2023 r. rozprawy ustne w 4 post...

Nikt nie chce trącić tej kostki domina

Pfizer używał dwóch różnych procesów do produkcji preparatów na koronawirusa. Jeden z nich był ...

Zielony plan energii zero netto będzie wymagał gospodarki centralnie planowanej

Oraz kilku niemożliwości technologicznych i ogromnego spadku standardów życia.

Mit przystępnej cenowo zielonej energii się skończył

W ostatnich latach wszechobecna narracja na temat morskiej energetyki wiatrowej głosiła, że kos...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami