SADS - Zespół Nagłej Śmierci Dorosłych

Media na całym świecie zaczęły zwracać uwagę na zjawisko medyczne zwane "zespołem nagłej śmierci dorosłych" - ludzie umierają bez oznak choroby lub dolegliwości leżących u podstaw ich stanu zdrowia. Po prostu zasypiają w ciągu dnia lub nie budzą się rano. Choć o zespole SADS wiedziano już wcześniej, niepokojący jest nagły wzrost liczby przypadków tego wcześniej rzadkiego zjawiska.

 

HISTORIA W SKRÓCIE

 

W ostatnich tygodniach media na całym świecie zaczęły zwracać uwagę na zjawisko medyczne zwane "zespołem nagłej śmierci u dorosłych" (SADS), co wydaje się być wyraźną próbą ukrycia rzeczywistych przypadków zgonów spowodowanych przez szczepionkę przeciw COVID. Rzeczywiście smutek na sterydach

 

  • Czynniki leżące u podstaw SADS to m.in. niezdiagnozowane zapalenie mięśnia sercowego, stany zapalne i inne schorzenia powodujące nieprawidłowości w układzie elektrycznym serca, co prowadzi do zatrzymania akcji serca.
  • Chociaż wiadomo, że SADS występował już wcześniej, nowością jest częstość występowania tego rzadkiego wcześniej zdarzenia. W Australii, Instytut Serca i Cukrzycy w Melbourne Baker tworzy nowy rejestr SADS, "aby uzyskać więcej informacji" na temat tego zjawiska.
  • Dane zebrane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski wskazują na 1101 nagłych zgonów sportowców poniżej 35. roku życia w latach 1966-2004, co daje średnią roczną liczbę 29 zgonów we wszystkich dyscyplinach sportowych. Tymczasem tylko w okresie od marca 2021 do marca 2022 roku co najmniej 769 sportowców na całym świecie doznało zatrzymania akcji serca, zasłabło i/lub zmarło na boisku.
  • Wśród sportowców UE FIFA (piłka nożna) liczba nagłych zgonów wzrosła w 2021 r. o 420%. W przeszłości każdego roku podczas gry w piłkę nożną umierało około pięciu piłkarzy. Od stycznia do połowy listopada 2021 r. z powodu nagłej śmierci zmarło 21 zawodników FIFA.

 

SADS to także skrót od nazwy "zespół nagłej śmierci arytmicznej "1 , który został po raz pierwszy zidentyfikowany w 1977 roku. Czynniki leżące u podstaw SADS (zarówno nagłej śmierci dorosłych, jak i nagłej śmierci arytmicznej) obejmują nierozpoznane zapalenie mięśnia sercowego, stany zapalne i inne schorzenia powodujące nieprawidłowości w układzie elektrycznym serca, a tym samym prowadzące do zatrzymania akcji serca.2,3,4 Chociaż o SADS wiedziano już wcześniej, nowością jest częstość występowania tego wcześniej rzadkiego zdarzenia.

 

Historyczna częstość występowania SADS

 

Według British Heart Association w Wielkiej Brytanii co roku odnotowuje się około 500 przypadków SADS.5  Z kolei dane brytyjskiego Urzędu Statystycznego (Office for National Statistics) wskazują na znacznie mniejszą liczbę przypadków.6 ONS podaje, że w 2016 roku odnotowano 128 przypadków SADS (we wszystkich grupach wiekowych, bez względu na to, czy były to przypadki związane z sercem, czy nieznane), 77 przypadków w 2017 roku, 70 w 2018 roku, 107 w 2019 roku i 139 w 2020 roku.

 

Chociaż trudno jest uzyskać dane na temat częstości występowania SADS w latach 2021 i 2022, to najwyraźniej wzrosła ona na tyle, że w niektórych krajach jest powodem do niepokoju. Przed pandemią SADS był akronimem zespołu nagłego zgonu z powodu arytmii, który występował rzadko, a badania na jego temat były skąpe, poza wzmianką, że stanowił około 30% nieoczekiwanych zgonów z przyczyn sercowych wśród młodych ludzi7.

 

Obecnie jednak nie jest już rzadki, a SADS jest praktycznie na sterydach, ponieważ liczba nagłych zgonów u młodych dorosłych na całym świecie rośnie. Liczby te są tak niepokojące, że na przykład w Australii Instytut Serca i Cukrzycy w Melbourne Baker tworzy nowy rejestr SADS, "aby uzyskać więcej informacji" na temat tego zjawiska.8,9

 

Według rzecznika prasowego, w Australii odnotowuje się około 750 przypadków SADS rocznie. W Stanach Zjednoczonych średnia roczna liczba zgonów z powodu SADS wynosi około 4000.10

 

Od czasu wprowadzenia na rynek szczepionek COVID, w wiadomościach pojawia się mnóstwo doniesień o młodych, zdrowych i często wysportowanych ludziach umierających "bez powodu", a lekarze twierdzą, że są tym "zaskoczeni". Lekarze i naukowcy z Australii namawiają nawet wszystkich, którzy nie ukończyli 40 roku życia, aby poddali się badaniom serca, nawet jeśli są zdrowi i sprawni11.

 

Z drugiej strony, każdy myślący człowiek może wyraźnie dostrzec związek między zastrzykami, które są obecnie dobrze znane ze swojej zdolności do wywoływania stanów zapalnych serca, a wzrostem liczby nagłych zgonów wśród młodych i zdrowych ludzi.

 

Setki sportowców zasłabło i zmarło po zastrzyku

 

Wśród sportowców częstość występowania nagłego zgonu wynosiła od 1 na 40 000 do 1 na 80 000.12 Analiza13 zgonów wśród sportowców wyczynowych w latach 1980-2006 w Stanach Zjednoczonych wykazała łącznie 1866 przypadków, w których sportowiec zasłabł z powodu zatrzymania krążenia i/lub zmarł nagle. Jest to 1866 przypadków na przestrzeni 27 lat, co daje średnią roczną 69 przypadków w Stanach Zjednoczonych.

 

Dane14 opracowane przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski wskazują na 1 101 nagłych zgonów sportowców poniżej 35 roku życia w latach 1966-2004, co daje średnią roczną liczbę 29 nagłych zgonów we wszystkich dyscyplinach sportowych. Tymczasem tylko w okresie od marca 2021 r. do marca 2022 r., czyli w ciągu jednego roku, co najmniej 769 sportowców na całym świecie doznało zatrzymania akcji serca, zasłabło i/lub zmarło na boisku15.

 

Organizacja Good Sciencing, która prowadzi bieżącą statystykę zgonów sportowców w okresie post-jab, szacuje aktualną liczbę zatrzymań akcji serca na 1090, a całkowitą liczbę zgonów na 715.16 Kilkadziesiąt kolejnych czeka na potwierdzenie, że sportowiec rzeczywiście otrzymał zastrzyk.

 

Wśród zawodników FIFA (piłka nożna) z UE nagła śmierć wzrosła w 2021 r. o 420%.17 W przeszłości każdego roku podczas gry w piłkę nożną umierało około pięciu piłkarzy. W okresie od stycznia do połowy listopada 2021 r. z powodu nagłej śmierci zmarło 21 zawodników FIFA.

 

Szczepionka COVID ma wyraźny związek z uszkodzeniem serca

 

W artykule w czasopiśmie Frontiers in Sports and Active Living, opublikowanym w kwietniu 2022 r., podkreślono związek między zapaleniem serca wywołanym przez szczepionkę COVID a nagłą śmiercią sercową u sportowców:18

 

    "Zwiększona liczba przypadków SCD [nagłej śmierci sercowej] związanej ze szczepionką COVID wydaje się wynikać, przynajmniej częściowo, z niedawnej historii infekcji i/lub szczepień, które wywołują stan zapalny i upośledzają odporność, co uszkadza serce.

 

    Niezdrowy tryb życia, który może obejmować niewłaściwą dietę lub przetrenowanie, może być czynnikiem sprzyjającym. Wydaje się, że zwiększona częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia podczas COVID-19 i w okresie poszczepiennym oraz SCD stanowi poważne zagrożenie nie tylko dla sportowców, ale także dla wszystkich innych osób i jest powodem do niepokoju.

 

    Wraz ze starzeniem się społeczeństwa i wzrostem popularności biegania, jazdy na rowerze i innych sportów wytrzymałościowych potencjalnie wzrasta także obciążenie ryzykiem SCD. Silny nacisk na zdrowie i sprawność fizyczną powinien być głośnym i wyraźnym przesłaniem dla zdrowia publicznego."

 

Sygnał, którego nie można wyciszyć

 

W artykule Substack z 13 czerwca 2022 r. dr Pierre Kory skomentował również ostatnie wysiłki mające na celu wyjaśnienie śmierci spowodowanej przez szczepionki COVID:19

 

    "Ostatnio opublikowałem obszerną kompilację20 dowodów szczegółowo opisujących historyczną katastrofę humanitarną, która powoli rozwija się w większości rozwiniętych gospodarek zdrowotnych na świecie. Spowodowała ją globalna kampania masowych szczepień prowadzona przez mistrzów farmacji z BMGF/WHO/CDC, która nielogicznie (ale z zyskiem) skupiła się na szybko mutującym koronawirusie.

 

   Użyto do tego celu najbardziej toksycznego białka stosowanego w celach terapeutycznych w historii medycyny. W fiolkach zmieszanych z nanocząsteczkami lipidów, glikolem polietylenowym i kto wie, czym jeszcze.

 

Przytoczyłem badania i raporty wskazujące na ogromny wzrost liczby zgonów z przyczyn sercowo-naczyniowych oraz niepełnosprawności neurologicznej (i innej) wśród osób dorosłych w wieku produkcyjnym, począwszy od 2021 roku.

 

   Niepokojący sygnał płynie z oryginalnych danych z badań klinicznych,21 danych VAERS,22 danych z ubezpieczeń na życie,23 danych dotyczących niepełnosprawności,24 raportów o zatrzymaniu akcji serca u zawodowych sportowców,25 wzrostu liczby wezwań pogotowia ratunkowego do zatrzymania akcji serca u młodych ludzi w wieku przed zawałem serca,26 oraz masowego wzrostu zachorowań i manipulacji danymi27 w bazach danych Departamentu Obrony.

 

W miarę jak wydarzenia te stawały się coraz bardziej zauważane przez przeciętnych obywateli (i okazjonalnych dziennikarzy), w odpowiedzi na nie rozpoczęto nową żałosną "kampanię dezinformacji", próbując wykorzystać śmierć tych wszystkich młodych ludzi jako potrzebę zwiększenia świadomości na temat rzadkiego schorzenia zwanego zespołem nagłej śmierci dorosłych (SADS), a nie jako przykład umierania na skutek szczepionek.

 

  Osoby zajmujące się sprawdzaniem faktów również poparły tę narrację, nazywając każdego, kto uważa, że szczepionki są przyczyną SADS, teoretykiem spisku...

 

    Mdlący jest ton rzekomo dobrych intencji tych artykułów, informujący ludzi, że jeśli jesteś spokrewniony z kimś młodym, kto zmarł nagle, powinieneś pójść do kardiologa, aby upewnić się, że nie masz nieprawidłowego EKG.

 

    Gdy okaże się, że jest w normie, z pewnością powiedzą ci, żebyś się zaszczepił, co jest absurdem na szczycie góry absurdów spowodowanych przez nasz bio-medyczno-medialny kompleks przemysłowy w ciągu ostatnich ponad dwóch lat".

 

Choroby "stłumione przez COVID" powracają

 

Media starają się również przypisać wzrost liczby zachorowań na inne choroby nie związane ze szczepionką COVID. "Choroby stłumione podczas szczepień COVID powracają w nowy i osobliwy sposób" - donosi CNBC z 10 czerwca 2022 roku28.

 

W dalszej części artykułu omówiono, w jaki sposób wirusy inne niż SARS-CoV-2 "powracają w nowy i niezwykły sposób". Jak zauważa CNBC, grypa, wirus syncytialny układu oddechowego (RSV), adenowirusy, gruźlica i ospa małpia "w ostatnich miesiącach nasiliły się i wykazywały dziwne zachowania".

 

Nie wspomina się jednak o tym, że szczepionka COVID jest powiązana z nabytym w wyniku szczepienia niedoborem odporności (obniżeniem funkcji układu odpornościowego), co zwiększa podatność na infekcje i wszelkiego rodzaju choroby przewlekłe, w tym choroby autoimmunologiczne.29 Stephanie Seneff, badaczka z MIT, wyjaśnia mechanizmy tego zjawiska w artykule "COVID Vaccines and Neurodegenerative Disease" ("Szczepionki COVID a choroby neurodegeneracyjne").

 

Wykazano również, że szczepionka COVID aktywuje utajone wirusy, w tym wirus zapalenia wątroby typu C,30 wirus cytomegalii,31 wirus ospy wietrznej32 i wirus opryszczki.33 Nic dziwnego, że firma Moderna pracuje obecnie nad nową szczepionką do "zapobiegania utajonemu wirusowi cytomegalii "34.

 

Jest to jeszcze jeden przypadek firmy farmaceutycznej tworzącej "lekarstwo" na problem zdrowotny, za którego powstanie odpowiedzialny był jej własny produkt. Tymczasem CNBC powołuje się na "ekspertów w dziedzinie zdrowia", którzy przypisują obniżoną odporność blokadom COVID, noszeniu masek i opuszczonym szczepieniom dziecięcym35.

 

Amputacje rąk, nóg, palców u rąk i nóg - konsekwencje zakrzepów krwi po odstawieniu leków - są również zrzucane na karb czegoś innego.36 W tym przypadku media zrzucają winę na wysoki poziom cholesterolu37 , całkowicie ignorując fakt, że wysoki poziom cholesterolu jest powszechny od dziesięcioleci, a dopiero teraz ludzie w szokujących ilościach tracą kończyny.

 

Z kolei za wzrost liczby zakrzepów krwi i udarów mózgu obwinia się palenie tytoniu, ciążę i środki antykoncepcyjne38 , mimo że zakrzepy krwi i udary mózgu należą do najczęstszych działań niepożądanych szczepionki COVID. Najbardziej niedorzeczne jest jednak twierdzenie, że "nowo odkryta, wysoce reaktywna" substancja chemiczna w atmosferze ziemskiej może wywoływać choroby serca39.

 

Dla każdego, kto ma choć połowę mózgu, jest jasne, że władze rządowe i media robią wszystko, co w ich mocy, aby odsunąć winę od najbardziej oczywistego winowajcy, czyli od szczepionek COVID.

 

Wszystkie choroby i dolegliwości, za które obwinia się teraz wszystko - od cholesterolu po tajemnicze chemikalia atmosferyczne - są znanymi efektami ubocznymi szczepionki. Słoń w pokoju jest tak gigantyczny, że nie da się go już nawet obejść. Przyciska nas do ścian".

 

Raporty pielęgniarskie z pierwszej linii frontu

 

W artykule Substack z 13 czerwca 2022 r.40 Kory dzieli się również informacjami pochodzącymi od starszej pielęgniarki z OIOM-u i ostrego dyżuru, która po przyjęciu drugiej dawki szczepionki firmy Pfizer doznała uszkodzeń związanych z krzepnięciem krwi, spontanicznym, niepowstrzymanym krwawieniem i powiększeniem węzłów chłonnych szyjnych.

 

Złożyła raport w systemie zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS), który od tamtej pory zniknął. Numery partii szczepionek, które otrzymała, wiązały się ze złymi reakcjami neurologicznymi i zakrzepami. W wyniku urazu poszczepiennego straciła również swojego hematologa-onkologa.

 

Choć miał zaledwie 40 lat, jego stan zdrowia jest zbyt ciężki, by mógł prowadzić praktykę. "Był 'wiernym wyznawcą' i zaprzeczał, dopóki to on nie został poszkodowanym pacjentem" - powiedziała Koriemu.

 

Jak mówi, w dużym szpitalu onkologicznym, w którym pracuje, liczba pacjentów "sięga tysięcy", podczas gdy wcześniej średnia liczba pacjentów w danym kwartale wynosiła od 250 do 400. Nie mają nawet wystarczającej liczby łóżek ani miejsca na infuzje, aby ich wszystkich leczyć, a zabiegi radioterapii są opóźnione.

 

Pojawiają się wszelkiego rodzaju nowotwory - mózgu, układu chłonnego, żołądka, trzustki, krwi, a nawet OCZU, "zwłaszcza u osób młodszych, które niedawno zostały zaszczepione". Udary również "znacznie wzrastają" u osób bez czynników ryzyka lub chorób współistniejących. W e-mailu do Koriego napisała:41

 

    "Zapytaj mnie o cokolwiek. Opowiem ci o tym, co dzieje się na piętrach i w apartamentach. To musi się skończyć. Muszą przyznać się do oszustwa i przestępstwa i ZATRZYMAĆ SIĘ. Odpowiedzialność musi zostać zniesiona, mandaty zakończone. Oni WIEDZĄ TERAZ, a wielu WIEDZIAŁO WTEDY.

 

    Nie wiem, czy to w ogóle przeczytacie, ale śledzę was wszystkich na podstronie i Twitterze - tych, którzy nie zostali jeszcze zbanowani! - i czytam WSZYSTKIE dane. Sama byłam szczurem laboratoryjnym po wypadku samochodowym wiele lat temu - znam ten proces. Tak wiele jest oszustw".

 

W kolejnym e-mailu bezimienna pielęgniarka kontynuowała:

 

    "Straciłam 4 lekarzy z powodu poważnych skutków ubocznych 'zdecydowanie zalecanych' leków wspomagających. 2 hospitalizowanych, jeden na MICU ... Wszyscy w wieku od 30 do 40 lat. Nie potrzebowali szczepionek ... Wszyscy mieli wcześniejsze badania COVID, przeciwciała N były w pełni mierzalne".

 

Mnożą się anomalie sercowe

 

Jej koledzy z oddziału kardiologicznego również donoszą o "wielu anomaliach (...), które nigdy wcześniej nie występowały", w tym o masywnych skrzeplinach wypełniających całą tętnicę. Niektórzy balsamiści udokumentowali to niespotykane wcześniej zjawisko42 . Trudno im też nadążyć za bezprecedensową liczbą zatrzymań akcji serca. Kory pisze:

 

    "Powiedziała mi (...), że na niektórych nocnych zmianach zespoły pielęgniarskie odnotowują więcej zatrzymań akcji serca niż kiedykolwiek wcześniej i to u pacjentów w niespotykanie młodym wieku.

 

    Na niektórych zmianach jest ich tak dużo, że "wózki" są przewożone prosto z jednego zatrzymania do drugiego, ponieważ apteka, zwłaszcza na nocnych zmianach, nie jest w stanie wystarczająco szybko uzupełnić zapasów. W całej mojej karierze taka sytuacja zdarzyła się może raz, gdy dwa zatrzymania miały miejsce na tym samym piętrze lub oddziale w krótkim czasie".

 

I chociaż personel medyczny nadal nie wypowiada się publicznie, rzeczywistość zdaje się docierać do niego wewnątrz szpitala, w prywatnych rozmowach między pracownikami. Jednak nawet tam pielęgniarki, w obawie przed represjami, mówią o urazach spowodowanych przez odczyny COVID jedynie jako o "tym problemie".

 

Pielęgniarka zwróciła uwagę, że obecnie status szczepienia jest wyraźnie zaznaczony na górze pierwszego ekranu dokumentacji medycznej pacjenta, gdy podejrzewa się lub wiadomo, że szczepienie ma związek z "tajemniczym" lub "złożonym" problemem pacjenta. Być może jest to znak, że oderwanie od rzeczywistości powoli się przełamuje. Mam nadzieję, że tak jest.

 

autor:

Joseph Mercola

 

źródło:

https://www.theepochtimes.com/the-latest-tragedy-sudden-adult-death-syndrome_4545014.html

 

Pierwotnie opublikowane 20 czerwca 2022 r. na stronie Mercola.com

 

Źródła i odnośniki

 

 

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Rząd naprawdę szpieguje - i jest to legalne

Dane konsumentów stały się lukratywnym towarem, a rząd USA je kupuje.

Tobias Ulbrich o walce o sprawiedliwość i zadośćuczynienie

Adwokat Tobias Ulbrich jest jednym z tych odważnych prawników, którzy ciężko pracują, aby broni...

DNA w szczepionkach na Covid: Czy to tylko przypadkowe błędy pomiarowe? - Część 2

Grupa autorów naukowych ocenia potencjalne ryzyko związane z pozostałościami DNA w preparatach ...

DNA w szczepionkach na Covid: Czy to tylko przypadkowe błędy pomiarowe? - Część 1

Grupa autorów naukowych śledzi dyskusję i ocenia potencjalne ryzyko związane z pozostałościami ...

Eksperci ds. klimatu twierdzą, że biliony wydane na "zmiany klimatu" opierają się na błędnych danych dotyczących temperatury.

Meteorolog stwierdza, że 96 procent stacji pomiarowych NOAA znajduje się na "miejskich wyspach ...

Sędzia ostrzega: wolność słowa w UE w poważnym niebezpieczeństwie

Niemcy. Nowy przepis UE zagraża prawom podstawowym: opinie, które są nieprzyjemne dla rządu, mo...

Testuj, testuj i inkasuj - Wyłudzenia za miliard €

Według szacunków Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej oszuści zarobili 1,2 miliarda euro na f...

Klaus Cichutek - Sędzia Dredd

Witamy w świecie przyszłości, gdzie władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza jest w jednych...

Medialna wrzawa wokół zanieczyszczeń DNA i raportu TV MDR

Na poczatku grudnia w niemieckich mediach zaczęły pojawiać się czarne chmury nad bezpiczeństwem...

Społeczność, którą chciałam chronić, zawiodła mnie

Nasza autorka z niecierpliwością czekała na szczepienie przeciwko koronawirusowi, ale wszystk...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami