Przesłanie z Japonii dla Świata

Masowe wiece w Japonii przeciwko pandemicznemu traktatowi WHO


"Powstrzymajmy trzecią bombę atomową naszymi rękami, rękami Japończyków!"


13 kwietnia 2024 roku zapisze się w annałach współczesnej historii Japonii, gdy dziesiątki tysięcy obywateli w całym kraju zebrało się na serii wieców pandemicznych. Protesty koncentrowały się na powszechnym sprzeciwie wobec traktatu pandemicznego, z rosnącymi obawami o "choroby zakaźne" i "zdrowie publiczne", które stały się potężnymi narzędziami bezprecedensowego dążenia do tego, co przez wielu postrzegane jest jako totalitarne społeczeństwo nadzoru.


Od tętniących życiem ulic Ikebukuro po zgromadzenia w Higashi-Ikebukuro Central Park, sama skala uczestnictwa mówi sama za siebie. Organizatorzy zamierzali osiągnąć monumentalną frekwencję 100 000 protestujących, aby domagać się odpowiedzi na kluczowe kwestie, takie jak wyraźny wzrost liczby zgonów i brak przejrzystości w zakresie negatywnych skutków szczepień.


Protest nie tylko sprzeciwiał się potencjalnym obowiązkowym szczepieniom, ale także postrzeganemu nadmiernemu zaangażowaniu władz zdrowotnych i ich powiązaniom z globalną farmacją, odzwierciedlając niepokojący nastrój pozbawienia praw wyborczych wśród ludności. Demonstranci krytykowali brak wyjaśnień gwałtownego wzrostu liczby zgonów i domagali się odpowiedzialności i jasności w sprawie ofiar związanych ze szczepieniami.


Wybitni mówcy, w tym profesor Masayasu Inoue i badacz historii współczesnej Chikatsu Hayashi, wygłosili przekonujące przemówienia przed demonstracją, które ujawniły niepokojącą dynamikę między globalnymi organami ds. zdrowia a programami farmaceutycznymi. Profesor Inoue zwrócił uwagę na niepokojącą tendencję do uzbrajania naszego zdrowia w coś, co nazwał "trzecią wojną światową toczoną za pomocą informacji". Wezwał społeczeństwo do przeciwstawienia się wprowadzaniu szczepionek genetycznych do ich ciał, sugerując, że znaczna część funduszy WHO pochodzi od gigantów farmaceutycznych i prywatnych interesów, takich jak Fundacja Billa Gatesa. Jest to następstwem japońskiego przesłania do świata wygłoszonego przez profesora Inoue kilka dni temu.


źródło:

https://www.aussie17.com/p/developing-massive-rallies-break


Przemówienia przed demonstracją:


Prof: Masayasu Inoue:

...rzeczywiście istnieje coś bardzo złego. Często odrzuca się to jednym zwrotem jako "spisek", ale w rzeczywistości spiski były częścią naszej genetyki i kultury od czasów Ery Eksploracji i trwają do dziś. Zdałem sobie z tego sprawę. W tym sensie moje dzisiejsze przesłanie dotyczy szczepionek, które wykorzystują naszą genetykę, aby zmusić nasze ciała do produkcji patogenów lub białek, nawet jeśli są one przebrane za szczepionki, na przykład następną może być grypa. A teraz panuje panika z powodu cukru i różnych innych rzeczy, ale strategia wykorzystywania białek messenger do wszystkiego stała się podstawową strategią amerykańskich globalnych firm farmaceutycznych. Dla wszystkich tu obecnych, dla wszystkich przyjaciół i znajomych, wprowadzanie szczepionek genetycznych do organizmu nie powinno mieć miejsca, niezależnie od ich rodzaju. Zabierzcie to jako kluczowe przesłanie do domu; mam nadzieję, że w ten sposób ochronicie swoje dzieci i wnuki. Pod tym względem, pół wieku później, to, co wówczas było Światową Organizacją Zdrowia, przez ostatnie cztery lata prowadziło nas w absurdalnych kierunkach. Po zbadaniu sprawy okazuje się, że ponad 85% budżetu WHO jest finansowane przez firmy farmaceutyczne i zainteresowane strony, takie jak Fundacja Billa Gatesa, co wskazuje, że jest ono ukierunkowane na ich interesy. Oznacza to, że nasze zdrowie jest wykorzystywane jako broń, a teraz jesteśmy w środku trzeciej wojny światowej toczonej za pomocą informacji, pytając, czy odpowiedzialni dorośli są świadomi i zdolni do odpowiedniej ochrony siebie. 

----------------------------

Powstrzymajmy trzecią bombę atomową naszymi rękami, rękami Japończyków. Czyż nie? Ten narodowy ruch ma w rzeczywistości cztery cele. Po pierwsze, przyrzeczenie i deklaracja. Tutaj ślubujemy chronić nasze dzieci, chronić Japonię. Sprzeciwiamy się WHO, globalnemu totalitaryzmowi, traktatom pandemicznym, prawom IHR, szczepionkom genetycznym, plandemii, kontroli informacji i deklarujemy wyeliminowanie ich wszystkich. Postacie takie jak Tedros, Gates, Schwab, Biden, przedstawiciele Nowego Porządku Świata. Jeden z ich głównych agentów, Fumio Kishida. I Kamikawa, dalej, japoński Fauci, Takemi, Takemi, Takemi. Termin Nowy Porządek Świata pojawił się wcześniej, ale chociaż ma w nazwie "nowy", w rzeczywistości jest to stary porządek. To porządek, który powinien upaść.


źródło:

https://twitter.com/_aussie17/status/1779042706477728176


autor:

Aussie17


relacje z protestu na facebook dostępne są tutaj

relacje z protestu na twitter/X dostępne są tutaj


Przesłanie z Japonii dla świata
Bardzo dziękuję za umożliwienie mi wysłania wiadomości na temat łamania praw człowieka w czasie pandemii COVID-19. Nazywam się Masayasu Inoue, jestem emerytowanym profesorem Szkoły Medycznej Uniwersytetu Miejskiego w Osace. Moją specjalnością jest patologia molekularna i medycyna.


Pandemia została wykorzystana przez WHO jako fałszywy pretekst do przeprowadzenia szczepień wszystkich ludzi na świecie. Opracowano plan skrócenia czasu opracowywania szczepionek, który zwykle trwa dłużej niż dziesięć lat, do mniej niż jednego roku. Operacja Warp Speed. Operacja ta została wykorzystana do zamaskowania mylnych wyobrażeń na temat szczepionek genetycznych. Pod pretekstem oszczędności czasu wybrano niezwykle niebezpieczną metodę.


Chodzi o domięśniowe wstrzykiwanie genów wirusowych w celu wytworzenia toksycznych białek kolczastych bezpośrednio w ludzkich tkankach, aby stymulować układ odpornościowy. Ponieważ jest to całkowicie nowa i błędna metoda, która nigdy wcześniej nie była stosowana w historii ludzkości, niemożliwe jest, aby większość lekarzy wyraziła właściwą świadomą zgodę. Jednak ze względu na nieodpowiedzialne kampanie rządowe i medialne promujące szczepionki, 80% Japończyków zostało zaszczepionych.


Niestety, jak dotąd wykonano siedem zastrzyków. To najwięcej i najgorzej na świecie. Rezultatem było wywołanie strasznych obrażeń indukowanych szczepionką, których nigdy nie widziano w historii ludzkości. Uważam, że nieuczciwe stosowanie eksperymentalnej terapii genowej u zdrowych ludzi, zwłaszcza u zdrowych dzieci, jest skrajnym naruszeniem praw człowieka. Jednak Keizo Takemi, japoński minister zdrowia, pracy i opieki społecznej, upiera się, że nie ma poważnych obaw co do obrażeń spowodowanych przez szczepionki genetyczne. I nie wyciągając wniosków z obecnej sytuacji poszkodowanych pacjentów, planują zbudować nowy system produkcji szczepionek w ramach przygotowań do następnej pandemii. To niewiarygodna, szalona sytuacja.


Japoński rząd jako pierwszy na świecie zatwierdził nowy rodzaj szczepionki zwanej szczepionką samoreplikującą i planuje rozpocząć jej dostarczanie jesienią i zimą tego roku. Ministerstwo Gospodarki, Handlu i Przemysłu zapewnia ogromną kwotę dotacji na ten projekt. Fabryki do produkcji nowych szczepionek są budowane w Japonii jedna po drugiej. Odwiedziłem te fabryki bezpośrednio.


Co więcej, japoński rząd zabiega obecnie o przeprowadzenie badań klinicznych na dużą skalę o wartości 900 milionów dolarów u firm farmaceutycznych, które podejmują wyzwanie opracowania szczepionek w celu przygotowania się na kolejną pandemię choroby X zaproponowaną podczas tegorocznej konferencji w Davos. Spekuluje się, że ruch rządu japońskiego jest częścią 100-dniowej misji CEPI Coalition for Epidemic Preparedness Innovation, której celem jest skrócenie czasu do jednej trzeciej operacji Warp Speed. Mianowicie, starają się skrócić cykl biznesowy szczepionek poprzez opracowanie szczepionki w ciągu setek dni. Jest to możliwe tylko poprzez ignorowanie perspektywy praw człowieka. Poprawki do WHO, Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (IHR) i tak zwanego Traktatu Pandemicznego, które mają zostać przyjęte na 77. Światowym Zgromadzeniu Zdrowia w tym roku, próbują nadać racjonalność i wiążącą moc prawną takim nienaukowym i niebezpiecznym szalonym planom.


Jeśli takie działania będą kontynuowane, istnieje wysokie ryzyko, że szczepionki wyprodukowane w Japonii będą eksportowane pod pozorem fałszywego zaufania. Gdyby Japonia stała się odpowiedzialna za szczepionki, wyrządziłoby to nieodwracalną szkodę przyszłym pokoleniom. Dlatego działania japońskiego rządu MUSZĄ ZOSTAĆ ZATRZYMANE przez międzynarodową współpracę.


Chociaż minęły już trzy lata, odkąd zacząłem wygłaszać wykłady, aby edukować Japończyków na temat zagrożeń związanych ze szczepionkami, nadal trudno jest przebić się przez bariery dźwiękowe mediów głównego nurtu. Jeśli mówimy prawdę o szczepionkach na YouTube, jest ona usuwana w ciągu jednego dnia. W rzeczywistości mamy do czynienia z cenzurą i tłumieniem mowy niemal każdego dnia.


Dlatego pokładam nadzieję w publikacji książki z ostatnią wersją wypowiedzi i opublikowałem książkę pod tytułem "Wycofaj się z WHO" Trudno jest powstrzymać ten ruch, ponieważ zmiana sytuacji japońskiego rządu jest obecnie politycznie beznadziejna. Przesłanie, które chciałbym przekazać światu, jest takie, że gdy w przyszłości pojawi się choroba X, nigdy nie należy ufać szczepionce wyprodukowanej w Japonii, która została opracowana w krótkim czasie w celu ochrony praw człowieka za pomocą kontroli wykraczającej poza granice państw.


Wierzę, że dzielenie się prawdą z innymi krajami jest niezwykle ważne i że jest to krok w kierunku jedności i solidarności. Tylko poprzez proces wymiany informacji między wszystkimi krajami na świecie możemy znaleźć nadzieję pośród rozpaczy. Mam nadzieję, że moje oświadczenie pomoże wszystkim w ochronie zdrowego życia i rodziny. Dziękuję bardzo za uwagę.


Prof. Masayasu Inoue, emerytowany profesor Szkoły Medycznej Uniwersytetu Miejskiego w Osace.


źródło:

https://www.aussie17.com/p/developing-massive-rallies-break

https://www.nicovideo.jp/watch/so43640769

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Niemieckie protokoły pandemiczne: rząd obawia się o "życie i zdrowie" swoich ekspertów

W obawie o ekspertów ds. koronawirusa i nadwyrężenie stosunków z Chinami: niemiecki rząd nie ch...

Włoskie lokalne władze zdrowotne muszą wypłacić odszkodowanie zawieszonemu pracownikowi służby zdrowia

Sensacyjny wyrok w Bolzano: lokalny urząd ds. zdrowia musi wypłacić odszkodowanie w wysokości p...

Dashboard, który rządził światem

"Fałszywe liczby", które wywołały reakcję świata na Covid19. Globalny wpływ, którego zbudowanie...

Holenderski parlament odrzuca traktat WHO

Holenderski parlament przyjął wniosek o odrzucenie traktatu pandemicznego i poprawki do Międzyn...

Dochodzenia przeciwko von der Leyen docierają do Bundestagu

Politycy opozycji w Bundestagu wzywają Niemcy do współpracy w śledztwie przeciwko Ursuli von de...

Przesłanie z Japonii dla Świata

Masowe wiece w Japonii przeciwko pandemicznemu traktatowi WHO. "Powstrzymajmy trzecią bombę ato...

Czy węże mogą wkrótce zastąpić kurczaka?

Zwierzęta te potrzebują niewiele pożywienia, aby rosnąć, a ich mięso jest bogate w białko i ma ...

Chiny wykorzystały PCR na C19 do pobierania DNA od milionów ludzi na całym świecie

Raporty rządu USA i agencji wywiadowczych potwierdzają, że Chiny wykorzystywały testy PCR COVID...

CDC ujawnia ukryte raporty dotyczące NOP po preparatach na COVID-19

Agencja została zmuszona przez sędziego federalnego do ujawnienia raportów.

Dokumenty RKI a sytuacja prawna poszkodowanych

Według Prof. Dr. Olafa Gierhake publikacja dokumentów RKI znacząco zmienia sytuacje poszkodowan...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami