Popełniliśmy błąd. Białko kolca samo w sobie jest toksyczne.

„Białko kolca w mleku matki jest toksyczne”


Byram Bridle jest profesorem wirusologii i immunologii na kanadyjskim Uniwersytecie w Guelph. Kilka dni temu Bridle rozmawiał z prezenterką radiową Alex Pierson i przedstawił w jej audycji poważne ostrzeżenie o genetycznie modyfikowanych szczepionkach Covid. Razem z kolegami z Japonii Bridle zwrócił się z zapytaniem do lokalnego organu regulacyjnego na podstawie ustawy o wolności informacji(FIOA) i otrzymał informacje o wcześniej niedostępnych danych z testów na zwierzętach dotyczących szczepionki mRNA od firm Pfizer i Biontech. Prezentujemy te pliki, przesłane w języku japońskim, w automatycznym tłumaczeniu na język angielski przez Google, które zostały nam udostępnione przez naukowców mających bezpośredni kontakt z profesorem Bridle.  (tu oryginał w języku japońskim)

Bridle, badacz szczepionek, któremu w zeszłym roku przyznano dotację rządową w wysokości 230 000 dolarów na badania nad rozwojem szczepionek COVID, powiedział, że wraz z grupą międzynarodowych naukowców złożył wniosek o informacje do japońskiej agencji regulacyjnej, aby uzyskać dostęp do tak zwanego „badania biodystrybucji”

Dane, w szczególności tabele przeglądu farmakokinetyki, jasno pokazują, że nanocząstki mRNA nie pozostają lokalnie w miejscu wstrzyknięcia w tkance mięśniowej, jak zakładają i twierdzą producenci, lecz raczej dostają się do narządów w niekiedy dramatycznych stężeniach, gdzie są stopniowo pobierane przez tamtejsze komórki. Według Bridle, te odkrycia z doświadczeń na zwierzętach mogą wyjaśnić, dlaczego po zaszczepieniu ludzi wystąpiły poważne powikłania (w tym zapalenie mięśnia sercowego i zakrzepica), a także zgony z powodu zakrzepów krwi.


Bridle przestrzega: "Popełniliśmy błąd. Białko kolca jest samo w sobie toksyczne i niebezpieczne dla ludzi." Jest przenoszone nawet na niemowlęta karmione piersią przez mleko matki, powiedział.


Poniżej publikujemy transkrypt wywiadu z audycji On Point with Alex Pierson.


Alex Pierson: Ostatnio dużo rozmawiamy o nauce. Jest ona publikowana w błyskawicznym tempie. I dużo osób zadaje wiele dobrych pytań. Pytanie: czy szczepionki są bezpieczne dla dzieci? Istnieje duży nacisk na to, aby jak najszybciej zaszczepić dzieci w wieku 12 lat, ale nie wszyscy są do tego przekonani. Nawet jeśli nie jest się przeciwnikiem szczepień, jest wielu rodziców, którzy denerwują się przed podawaniem czegoś swoim dzieciom. Po czym czytam, że było kilkadziesiąt przypadków problemów z sercem u nastolatków i młodzieży, które teraz Izrael bada. Dlaczego głównie mężczyźni, nie tylko, ale około 22 roku życia i młodsi zapadają na zapalenie mięśnia sercowego. Tak więc, od 1 do 4 dni po otrzymaniu zastrzyku, pojawiają się u nich zadyszka i zmęczenie, a także bardzo specyficzny ból w klatce piersiowej. Jest łagodny. Tak więc nikt tak naprawdę nie zachorował ani nie umarł, ale chcesz wiedzieć, co się stanie, jeśli wstrzykniesz coś swoim dzieciom.


Oto dr Byram Bridel, profesor immunologii wirusowej na Uniwersytecie w Guelph. Lekarz. Bardzo otwarcie wypowiadasz się na ten temat i w żadnym wypadku nie jesteś antyszczepionkowcem, ale co sądzisz o tym zapaleniu serca? Czy jest to rzeczywiste zagrożenie?


Dr Byram Bridle: Dziękuję bardzo, za zaproszenie mnie Alex. Jak pani powiedziała, jestem zdecydowanym zwolennikiem szczepień, ale zawsze chcę mieć pewność, że nauka jest właściwie stosowana i że uważnie śledzimy badania, zanim zaczniemy wprowadzać szczepionki do powszechnego użytku. Mam nadzieję, że pozwolisz mi trochę rozwinąć tę kwestię, Alex. Chcę uprzedzić was i waszych słuchaczy. Historia, którą mam zamiar opowiedzieć, jest trochę przerażająca.


Wezmę cię więc krótko za rękę, aby cię do tego przygotować. Będę mówił o nauce, nie mam tutaj czasu, aby zagłębiać się w naukowe szczegóły, ale zapewniam, że wszystko, co zamierzam tutaj przedstawić, jest w pełni poparte publikacjami naukowymi w znanych i szanowanych czasopismach naukowych. Wszystkie te informacje mam w ręku. Jestem w trakcie składania ich wszystkich w dokument, który mam nadzieję szeroko rozpowszechnić. Tak więc wasi słuchacze będą pierwszymi, którzy usłyszą publiczne ujawnienie tych konkluzji. Każdą z nich mogę poprzeć naukowymi faktami.


Więc sprawa wygląda tak. Koronawirus SARS 2 posiada na swojej powierzchni białko kolca (spike). To właśnie białko kolca umożliwia mu infekcję naszych ciał. Dlatego w naszych szczepionkach użyliśmy białka kolca. Szczepionki używamy, aby komórki w naszym organizmie wytworzyły to białko. Jeśli uda nam się wytworzyć odpowiedź immunologiczną przeciwko temu białku, to teoretycznie zapobiegniemy zakażeniu organizmu przez wirusa. Taka jest teoria stojąca za szczepionką.


Jeśli przyjrzysz się jednak chorobie, ciężkiemu Covid-19, wszystko, co przed chwilą opisałaś, problemy z sercem, wiele problemów z układem sercowo-naczyniowym, krwawienia i zakrzepy krwi, wszystko jest związane z ciężkim Covid-19. Nauka odkryła, że samo białko spike, po dostaniu się do krwiobiegu, powoduje uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego prawie całkowicie samodzielnie. W rzeczywistości, kiedy wstrzykuje się oczyszczone białko kolca do krwi zwierząt doświadczalnych, dochodzi do wszelkiego rodzaju uszkodzeń układu sercowo-naczyniowego i może ono przekroczyć barierę krew-mózg i spowodować uszkodzenie mózgu.


Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to być problemem, ponieważ szczepionki wstrzykujemy w mięsień naramienny. Do tej pory zakładano, że szczepionki te zachowują się jak wszystkie nasze konwencjonalne szczepionki, że nie przedostają się nigdzie poza miejsce wstrzyknięcia. Pozostają więc w ramieniu. Niektóre z tych białek przemieszczają się do lokalnych węzłów chłonnych, aby aktywować układ odpornościowy.


Jednak to właśnie tutaj pojawiają się najnowsze odkrycia naukowe. I tu zaczyna się robić strasznie: dzięki zapytaniu do japońskiej agencji regulacyjnej, ja i kilku międzynarodowych kolegów uzyskaliśmy dostęp do tak zwanego badania biodystrybucji. Po raz pierwszy w historii naukowcy uzyskali wgląd w to, gdzie po szczepieniu znajdują się te szczepionki z messenger RNA. Innymi słowy, czy można bezpiecznie założyć, że pozostają one w mięśniu naramiennym?


Krótka odpowiedź: absolutnie nie! I to jest bardzo niepokojące. Białko spike przedostaje się do krwi, krąży we krwi przez kilka dni po szczepieniu. Gromadzi się - po przedostaniu się do krwi - w wielu tkankach, takich jak śledziona, szpik kostny, wątroba, nadnercza, a także, co mnie szczególnie niepokoi, gromadzi się w dość wysokich stężeniach w jajnikach.

Potwierdza to właśnie zaakceptowana publikacja pracy naukowej. Przebadano 13 młodych pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę Moderna, nowy rodzaj szczepionki opartej na messenger RNA, którą stosujemy w Kanadzie, i potwierdzono to. Znaleźli białko spike w krążeniu, a więc we krwi 11 z tych 13 pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę. Co to oznacza: od dawna wiemy, że białko spike jest białkiem patogennym. To toksyna. Może wyrządzić szkody w naszym organizmie, jeśli dostanie się do obiegu.


Teraz mamy wyraźne dowody na to, że szczepionki, które są zaprojektowane tak, aby stymulować nasze ciała, mięśnie lub komórki w naszych mięśniach naramiennych do wytwarzania tego białka, powodują że to białko dostaje się do krwiobiegu. Kiedy dostanie się do krwiobiegu, białko spike może związać się z receptorami (ACE2) , które znajdują się na naszych płytkach krwi i komórkach, które wyściełają nasze naczynia krwionośne. Kiedy tak się stanie, może zrobić jedną z dwóch rzeczy. Może ona powodować zlepianie się płytek krwi, co może prowadzić do powstawania zakrzepów. To właśnie dlatego zaobserwowaliśmy problemy z krzepliwością krwi związane z tymi szczepionkami. Może to również prowadzić do krwawienia. I oczywiście, serce jest zaangażowane. Jest ważną częścią układu sercowo-naczyniowego. Dlatego widzimy problemy z sercem. Białko to może również przekraczać barierę krew-mózg i powodować uszkodzenia neurologiczne. Dlatego też w śmiertelnych przypadkach zakrzepów krwi wiele razy znajdowało się ono w mózgu.

Niepokojące są również dowody z badania, które nie zostało jeszcze przyjęte do publikacji. Podjęto w nim próbę wykazania, że przeciwciała ze szczepionki są przenoszone przez mleko matki. Myślano, że to może być dobra rzecz, ponieważ zapewni dziecku pasywną ochronę. Jednak to, co nieumyślnie odkryli, to fakt, że szczepionki, szczepionki zawierające messenger RNA, są w rzeczywistości przenoszone przez mleko matki, aby dostarczyć sam wektor szczepionki niemowlętom karmionym piersią.


Więc co to oznacza? Wiemy, że białko spike przedostaje się do krwiobiegu. Wszystkie białka zawarte we krwi są skoncentrowane w mleku matki. Jeśli spojrzymy na bazę danych zdarzeń niepożądanych w Stanach Zjednoczonych[VAERS], znajdziemy dowody na to, że u niemowląt karmionych piersią występuje krwawienie z przewodu pokarmowego...


Moderator: Dobrze, pozwól, że Ci przerwę. Zostało nam tylko około 45 sekund. To przerażające.


Dr Bridle: O tak, to ma wpływ na bank krwi. W tej chwili Kanadyjski Bank Krwi twierdzi, że osoby, które były szczepione mogą oddawać krew. Ale nie możemy dopuścić do tego, aby te patogenne białka kolców były przenoszone na podatnych pacjentów, którym przetacza się krew. Ma to również wpływ na niemowlęta karmione piersią. Ma to poważne implikacje dla osób, dla których koronawirus SARS 2 nie jest patogenem wysokiego ryzyka, a do takich należą wszystkie nasze dzieci.


Krótko mówiąc, wniosek jest taki, że popełniliśmy wielki błąd. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy aż do teraz, myśleliśmy, że białko kolca jest świetnym antygenem docelowym. Nie wiedzieliśmy, że samo białko kolca jest toksyną i jest białkiem chorobotwórczym. Kiedy więc szczepimy ludzi, nieumyślnie szczepimy ich toksyną. U niektórych osób przedostaje się ona do krwiobiegu, a gdy tak się dzieje u niektórych osób, może powodować uszkodzenia, szczególnie układu sercowo-naczyniowego. I mam wiele innych obaw, nie mam czasu, ale wiele innych uzasadnionych pytań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tej szczepionki. Na przykład, jeżeli gromadzi się w jajnikach, jedno z moich pytań brzmi: czy doprowadzimy do bezpłodności młodych ludzi?...


Moderator: W tym miejscu zakończę więc wywiad. Mógłbym z tobą rozmawiać godzinami, bo masz tak wiele informacji. Oczywiście to tylko jedna z wielu opinii. Ale wiesz, to ciekawe, bo masz na to inny pogląd... z pewnością czas pokaże. Ale będziemy pana zapraszać ponownie, bo zawsze dostajemy od pana, doktorze, ciekawy i inny punkt widzenia. Dziękuję. To była przyjemność!


Dr Bridle: To była przyjemność. Uważajcie na siebie.


za alschner-klartext.de


źródła:

https://sites.uoguelph.ca/kenneltocure/dr-byram-bridle/

https://alschner-klartext.de/2021/05/31/spike-protein-in-der-muttermilch-ist-toxisch/

https://meaninginhistory.blogspot.com/2021/05/we-made-big-mistake.html

https://omny.fm/shows/on-point-with-alex-pierson/dr-byram-bridle-on-point-with-alex-pierson

https://omny.fm/shows/on-point-with-alex-pierson/new-peer-reviewed-study-on-covid-19-vaccines-sugge

https://alschner-klartext.b-cdn.net/wp-content/uploads/2021/05/Study.pdf

https://www.pmda.go.jp/drugs/2021/P20210212001/672212000_30300AMX00231_I100_1.pdf

https://www.nbcconnecticut.com/news/coronavirus/connecticut-confirms-at-least-18-cases-of-apparent-heart-problems-in-young-people-after-covid-19-vaccination/2494534/

https://www.aerzteblatt.de/nachrichten/123321/Israel-untersucht-Myokarditisfaelle-nach-Impfung-mit-Biontech-Pfizer-Impfstoff

https://www.heidelberg24.de/verbraucher/biontech-impfung-nebenwirkung-herzmuskel-entzuendung-schueler-18-jahre-heilbronn-intensivstation-zr-90477906.html

https://academic.oup.com/cid/advance-article/doi/10.1093/cid/ciab465/6279075

https://www.ahajournals.org/doi/10.1161/CIRCRESAHA.121.318902

https://www.mdpi.com/2673-527X/1/1/4/htm

https://twitter.com/birb_k/status/1399486566876139520

https://www.sciencemag.org/news/2021/06/israel-reports-link-between-rare-cases-heart-inflammation-and-covid-19-vaccination

https://www.rp.pl/Covid-19/210609918-Koronawirus-Zapalenie-serca-po-szczepieniu-na-COVID-Ustalenia-ekspertow-z-Izraela.html

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

2 Komentarze

Dr Fabio Franci z okolic Bergamo twierdzi,że K.Drosten nigdy nie otrzymał wirusa SarsCov-2. Otrzymał,jak twierdzi,od Chińczyków-jedynie bialłko ,,Spike". Dr S. Baghdi twierdzi z całą stanowczością,że laboratorium Drostena nigdy nie widziało tego patogenu. Prof. Zieliński twierdzi,iż białko ,,S" również,jak wirus, zostało stworzone metodą ,,IN SILICO",czyli w komputerze,a zatem jedynie wirtualnie. J. Mikovitz twierdzi,że CDC przyznało latem,że tego wirusa nie mają. Fakt ten potwierdza również Prof. Kornelia Polok,przytaczając fakt,że żaden genetyk nie uzyska tego wirusa z banku genów.Dzisiaj czytałem,że Fauci i Gates przegrali jakiś proces w związku z brakiem wyizolowania tego patogenu. Wszyscy niezależni naukowcy twierdzą,że wirus nigdy nie został wyizolowany. Połączmy zatem kropki. Mój wniosek jest następujący:W LABORATORIUM W CHINACH WYKREOWANO WIRTUALNIE WIRUSA SC-2. NIGDY TAKI WIRUS REALNIE NIE ISTNIAŁ,A ZROBIONO GO JAKO PRETEKST DO WYPRODUKOWANIA JEGO RZEKOMEJ CZĘŚCI,CZYLI BIAŁKA KOLCA,POD KTÓRĄ BEZ PROBLEMU PODSTAWIONO BROŃ BIOLOGICZNĄGICZNĄ,ABY MÓC JĄ POD POSTACIĄ RZEKOMEGO BIAŁKA KOLCA ZAIMPLEMENTOWAĆ W SZCZEPIONKACH. TO WŁAŚNIE Z TEGO POWODU NAUKOWCY ODKRYWAJĄ TERAZ,ŻE WINĘ ZA CAŁE ZŁO PONOSI TZW. BIAŁKO SPIKE,BO TO ONO BYŁO CELEM JAKO SUBSTANCJA GENETYCZNA,KTÓRĄ CHCIANO DODAĆ DO SZCZEPIONEK.JESTEM TEGO NIEMQL PEWIEN. PRZŚLEDŹCIE,PROSZĘ ,TEN TOK ROZUMOWANIA.

Odpowiedź Udostępnij

Generalnie chciałbym ci przyznać rację, ale każdy z tych naukowców jest niewiarygodny, nie ma opcji że będę próbował przekonywać innych ludzi czymś takim.

Odpowiedź Udostępnij

Wezwana do sądu EPL nieobecna na przesłuchaniu w sprawie drugiej kadencji Ursuli von der Leyen

Europejska Partia Ludowa nie stawiła się w piątek (21 czerwca) na rozprawie sądowej w Brukseli ...

UK: Potrzebujemy amnestii w sprawie kar nałożonych podczas pandemii

Sir Robert Buckland, który nadzorował system sądowniczy podczas pandemii, chce czystego konta d...

Megakonstelacje satelitów mogą zagrozić odbudowie dziury ozonowej

Spalające się w atmosferze satelity pozostawiają po sobie cząsteczki tlenku glinu, które uszkad...

UK testuje system nadzoru wizyjnego wspomaganego przez AI od Amazona

Tysiące osób wsiadających do pociągów w UK prawdopodobnie miało skanowane twarze przez oprogram...

Jeremy Clarkson: Zero netto czy bezpieczeństwo żywnościowe?

"W ciągu jednego dnia ja i mój traktor produkujemy więcej gazów cieplarnianych niż Indie, Brazy...

Najpoważniejsze oszustwo w niemieckiej polityce ochrony klimatu

Niemieccy kierowcy finansowali z opłat projekty klimatyczne za granicą, które prawdopodobnie na...

WSJ: Zalew fałszywej nauki wymusza zamknięcie wielu czasopism

Fałszywe badania zalały wydawców czołowych czasopism naukowych, prowadząc do tysięcy wycofań i ...

Należy uwolnić pełną władzę rządu

Protokoły RKI zostały w dużej mierze utajnione. Co zatem kryje się za aktualizacją oceny ryzyka...

Niemieckie protokoły pandemiczne: rząd obawia się o "życie i zdrowie" swoich ekspertów

W obawie o ekspertów ds. koronawirusa i nadwyrężenie stosunków z Chinami: niemiecki rząd nie ch...

Włoskie lokalne władze zdrowotne muszą wypłacić odszkodowanie zawieszonemu pracownikowi służby zdrowia

Sensacyjny wyrok w Bolzano: lokalny urząd ds. zdrowia musi wypłacić odszkodowanie w wysokości p...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami