John Magufuli: Śmierć afrykańskiego bojownika o wolność

"Niektórzy robotnicy mogli znaleźć się na liście płac imperialistów."

 ~ John Magufuli

 

Celia Farber

 

W świecie zachodnim, afrykańscy przywódcy są niewidoczni, dopóki nie ściągają na siebie gniewu Globalati, Kurii Pandemicznej, WHO i jej opętanych wirusem mediów.

 

W środę 17 marca, z Tanzanii nadeszła niepokojąca, pozornie nierzeczywista wiadomość: "Straciliśmy naszego odważnego przywódcę, prezydenta Johna Magufuli, który zmarł na chorobę serca", powiedziała wiceprezydent Tanzanii Samia Suluhu Hassan, w przekazie telewizyjnym, który wstrząsnął światem i ujawnił nowy porządek covido-kolonialny w sposób nie budzący wątpliwości: Bez względu na to, co Magufuli mógł osiągnąć dla Tanzanii, próbując, na przykład, ochronić ją przed ekonomicznymi spustoszeniami Covid, jego "negacjonizm" oznaczał, że świat, w tym Tanzania, miał się lepiej bez niego. To tyle, jeśli chodzi o Black Lives Matter - żaden z jego pietyzmów nie miałby zastosowania do ekonomicznych wyzwolicieli Afryki.

 

Wszyscy w okopach Covid czuli, że ta szokująca śmierć jest powiązana z prowokacją Magufuli'ego wobec globalnego kompleksu przemysłu Covid w maju zeszłego roku, kiedy to potajemnie kazał zbadać nie-ludzkie próbki - z owoców, kóz, owiec i oleju samochodowego - testem PCR na obecność Covid, zwracając pozytywne wyniki z paw-paw, przepiórki i kozy. Z humorem, polotem i zuchwałością, Magufuli przekroczył linię - obnażając oszustwo i nielegalność aparatu testującego PCR, na którym WHO opierało się uzasadniając globalną blokadę, terror i wprowadzenie szczepionek. Po pojawieniu się niepokojących wyników Magufuli zawiesił szefa tanzańskiego Narodowego Laboratorium Zdrowia, Nyambura Moremi, i utworzył 10-osobową komisję śledczą. UE dała Tanzanii 27 milionów euro na nałożenie ścisłych środków blokujących Covid, ale wraz z prezydentami Białorusi i Burundi, Magufuli wyrzucił WHO ze swojego kraju.


Nie jest tajemnicą, dlaczego dr Magufuli wziął na siebie absurd używania PCR jako narzędzia do straszenia ( domniemanym) wirusem Corona. Magufuli uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie edukacji, specjalizując się w chemii i matematyce jako przedmiotach nauczania na Uniwersytecie w Dar es Salaam w 1988 roku, a następnie uzyskał tytuły magistra i doktora w dziedzinie chemii, ponownie na Uniwersytecie w Dar es Salaam, odpowiednio w 1994 i 2009 roku. Pod koniec 2019 roku otrzymał tytuł doktora honoris causa od Uniwersytetu w Dodomie za poprawę gospodarki kraju.

 

W dodatku oświadczył, że szczepionki nie działają i są niebezpieczne, utrzymując Tanzanię otwartą dla biznesu i odmawiając stosowania się do społecznego dystansu lub masek. Tymczasem, jakby potwierdzając tezę, że Covid staje się problemem tylko wtedy, gdy kraj ugina się pod jego dyktatem, Tanzania nie wykazała prawie żadnych "przypadków" ani zgonów z powodu Covid. Na dzień 18 marca, oficjalne liczby, według Our World In Statistics wynosiły: 509 przypadków, 183 wyleczonych, i 21 zgonów, od 22 stycznia 2020 roku.

worldometers.info/coronavirus/country/tanzania/


Na Twitterze zaczęły pojawiać się niektóre z jego niezwykłych osiągnięć, zupełnie nieobecne w doniesieniach medialnych:

"Magufuli zostanie zapamiętany za te 4 najważniejsze rzeczy:

1. Zmienił Tanzanię w kraj o średnim dochodzie w ciągu jednej kadencji.

2.  Zbudował najlepszą w Afryce kolej elektryczną, która w USA wciąż jest marzeniem.

3.  Zwalczył korupcję i grabież zasobów TZ.

4.  Zbagatelizował Covid-19.”

- Serial Tweeper


"Jego śmierć jest zwycięstwem imperialistów, którzy nie powstrzymają się przed niczym, dopóki nie będą kontrolować Afryki. Był prawdziwym przywódcą, który miał na sercu interesy swojego narodu". - Generational Youth Talks


"Trzeba być Tanzańczykiem, żeby zrozumieć, jak wielki był Magufuli". - Protas Manunited


"Był bardzo wyjątkowy w podejmowaniu decyzji. Teraz wracamy do kradzieży surowców mineralnych". - Mwesiga Credius


Magufuli-który walczył z korupcją i zagranicznymi łapówkami-odrzucił pożyczkę w wysokości 10 miliardów dolarów od Chin, zakazał urzędnikom rządowym zagranicznych podróży i radykalnie zmniejszył zarówno wielkość swojego gabinetu, ich pensje, jak i własną pensję. Jak donosi Tweeter "Blacks Region", w 2019 roku Chiny zaoferowały Tanzanii pożyczkę na rozbudowę portu w Dar es Salaam, jeśli zgodzą się nie budować nowego portu, powierzą Chińczykom prowadzenie portu przez 30 lat i zapewnią Chińczykom 99-letnią dzierżawę. "Prezydent Magufuli odmówił, mówiąc, że tylko szaleniec by to podpisał".


Zwalczał też zagraniczne kopalnie złota i oskarżał je o szeroko zakrojoną korupcję kryminalną. Reuters donosił w 2017 roku:


"Prezydent Tanzanii John Magufuli powiedział, że zamknie wszystkie kopalnie, jeśli firmy wydobywcze będą opóźniać negocjacje w celu rozwiązania sporu o miliardy dolarów zaległych podatków, które według rządu są im winne". Sam Magufuli zatweetował 1 lipca 2020 roku, że Bank Światowy ogłosił Tanzanię "krajem o średnim dochodzie", o pełne pięć lat przed przewidywanym harmonogramem. "Niech Bóg błogosławi TANZANIĘ", napisał.


Jego stosunku do Stanów Zjednoczonych na pewno nie ociepliłoby protekcjonalne oświadczenie, które wydały po jego śmierci potwierdzając, że są teraz Stanami Zjednoczonymi Covid i poprawności politycznej: Złożyliśmy nasze kondolencje Tanzańczykom, "... którzy opowiadają się za poszanowaniem praw człowieka i podstawowych wolności oraz pracują nad zwalczaniem pandemii Covid-19. Mamy nadzieję, że Tanzania może iść naprzód drogą demokracji i dobrobytu." Mroźne oświadczenie zdawało się sugerować, że Magufuli nie zrobił nic z powyższych rzeczy, ale że wszystko to zostanie osiągnięte teraz, kiedy on jest już usunięty z drogi.


Jakie mamy prawo potępiać "negacjonizm" Covid Magufuli'ego, kiedy oni wykazują 21 zgonów, a my raportujemy ponad 500.000? (Fałszywa liczba na wskroś.) Może "negacjonizm Covid" to najlepsza polityka w historii? Może Covid, jak Król Olch Goethego, zabija tylko wtedy, gdy się go boisz i w niego wierzysz.


Z pewnością śmierć Magufuliego była niespodziewana. Tanzański antykorupcyjny populista, nazywany "buldożerem", wydawał się być w pełni zdrowy. A jednak nie widziano go od 27 lutego, co wywołało wiele insynuacji i przewidywań ze strony jego wrogów, że jest gdzieś ukryty i umiera na Covid. Pomysł, że zmarł na serce, lecząc się na nie w szpitalu, również wydawał się mało prawdopodobny, jak na tak młodego i energicznego przywódcę.


Jeśli to była prawda, że serce Magufuliego wysiadło, nie sposób nie docenić, jak wielu zaprzysięgłych wrogów jego radykalnej, niepokornej, antyglobalistycznej polityki gospodarczej dziękowało swoim szczęśliwym gwiazdom, niektórzy z nich otwarcie.


W międzyczasie Tanzańczycy zawodzili, płakali i krzyczeli, gdy ciało ich ukochanego przywódcy zostało przewiezione przez Dar es Salaam, by złożyć je w stanie spoczynku:


Nigdy nie miałbyś pojęcia, że Magufuli był w ogóle kochany w swoim kraju, gdybyś patrzył tylko na nagłówki zachodnich mediów, konsekwentnie utrzymane w lodowatym tonie covidowo-imperialnym, sugerujące, że Magufuli został słusznie zmieciony przez tego samego "wirusa", któremu "zaprzeczał" za życia.


Żadne z mediów korporacyjnych - ani jedno - nie zacytowało oświadczenia wiceprezydent Samii Suluhu Hassan, że prezydent Magufuli zmarł na serce. Wyglądało to tak, jakby to szczególne międzynarodowe wydarzenie nie miało miejsca - jakby spin historii był skoordynowany i wcześniej napisany, co nie powinno nikogo z nas dziwić. Zamiast tego, prasa światowa (poza Afryką) opublikowała niemal identyczne nagłówki, redukując 6-letnie rządy Magufuli'ego do konkursu plucia na jego "negacjonizm Covid", jednocześnie forsując bezpodstawną "plotkę", że zmarł na Covid.


Kilka typowych nagłówków:


"John Magufuli: Prezydent Tanzanii umiera w wieku 61 lat po pogłoskach o Covid" -BBC News


"John Magufuli, przywódca Tanzanii, który odrzucał Covid, umiera w wieku 61 lat" -The New York Times


"Prezydent Tanzanii, który zaprzeczał istnieniu Covid-19, John Magufuli, zmarł w wieku 61 lat" -New York Post


"Zmarł prezydent Tanzanii John Magufuli, który wzywał obywateli, by modlili się o usunięcie koronawirusa" -CNN


"Covid-sceptyczny przywódca Tanzanii Magufuli umiera po tygodniach plotek na temat jego zdrowia" -NBC News


"Prezydent Tanzanii, John Magufuli, umiera w wieku 61 lat" - The Guardian


Wszyscy oni czerpali swoją dezaprobatę, co ciekawe, nie z oficjalnego oświadczenia tanzańskiego rządu, ale z kenijskiej telewizji (KTV), która darzyła go polityczną wrogością.


Plotka (która wyparła oświadczenie tanzańskiej wiceprezydent) nigdy nie była nawet przypisana do wymienionego źródła, ale zawierała również wtórną plotkę, że Magufuli musiał polecieć do Kenii - lub prawdopodobnie do Indii - aby być leczonym na jego ściśle tajny "Covid" (nowa AIDS-wieloaspektowa broń, która może być użyta przeciwko wrogom politycznym dla praktycznie każdego pożądanego rezultatu).


Niektórzy cytowali "lidera opozycji". Poza granicami zachodnich mediów, źródło cytowanej na całym świecie plotki stało się jasne: człowiek, którego Magufuli pokonał w ostatnich wyborach: Tundu Lissu, który z wygnania w Europie stał się wyrocznią w sprawie tego, co zabiło Magufuliego. "Covid go załatwił" - cytowało Lissu kilka gazet, dodając nawet okrutnie: "To poetycka sprawiedliwość", no i oczywiście banalne i wszechobecne oskarżenie, mające przyciągnąć ciasteczka z nagrodami od Fundacji Billa & Melindy Gates:


"On zaprzeczył nauce".


W tym tweecie Lissu rysuje postkolonialną/wirusowo-kolonialną linię na piasku, jasno dając do zrozumienia, jak widzi przyszłość Tanzanii, jako przyszłość "nauki" i "współpracy międzynarodowej". 

 

twitter


The Deccan Herald otwarcie zamieścił nagłówki cytujące Lissu jako autorytet w sprawie śmierci Magufuli:

Magufuli zmarł z powodu koronawirusa, mówi lider tanzańskiej opozycji

The Deccan Herald | 18 marca 2021


The Guardian posunął się nawet do wezwania, by Magufuli został "powstrzymany".


Czas, aby Afryka powstrzymała prezydenta Tanzanii, który jest antyszczepionkowcem

The Guardian | Luty 8, 2021


Czy ten język nie jest przypadkiem rasistowski? Czy może Pharma-Kolonializm jest czekiem in blanco dla rasizmu, który jest zabroniony w innych kontekstach?


Autor, nadawca i dietetyk Keidi Obi Awabu skomentował w swojej audycji poświęconej śmierci Magufuli'ego:


"Politycy opozycji wydają się być ulubieńcami zachodniej prasy".


The Independent zamieścił podobny nagłówek, który w ogóle nie wyjaśnił, że nie miał żadnych rzeczywistych źródeł dla swojego twierdzenia, że Magufuli był chory na "Covid".


Sceptyczny wobec Covida tanzański przywódca "jest leczony w Indiach" na koronawirusa

The Independent | 11 marca, 2021


Historia się powtarza


Uderzenie międzynarodowych mediów w Magufuli'ego było traumatyczną powtórką z tego, jak 20 lat temu oczerniano i atakowano byłego prezydenta RPA Thabo Mbeki'ego za zejście z utartej ścieżki farmaceutycznych organizacji pozarządowych w sprawie HIV/AIDS.


Kolonializm w Afryce został zastąpiony przez coś, co ja nazywam "kolonializmem wirusowym", który wymaga, aby każdy naród podporządkował się ogłoszonym przez WHO pandemiom, od HIV po Covid. Nie wolno im kwestionować żadnego aspektu tak zwanej "nauki", która zasłania szeroki wachlarz nieobliczalnych krzywd wyrządzonych Afryce w imię tych rzekomych zagrożeń wirusowych. Niech Bóg broni, aby sami decydowali, jaka powinna być polityka zdrowotna i priorytety ich rządu. Kolonializm nigdy nie umiera; po prostu przybiera nowe formy.


Incydent z Paw-Paw


Podczas gdy Mbeki zaprosił do Pretorii w 2000 roku 33 ekspertów ds. HIV z obu stron debaty nad przyczynami HIV i lekami (i został zmuszony do rezygnacji z tego powodu), Magufuli zrobił coś znacznie prostszego, ale być może nawet bardziej prowokacyjnego dla globalistycznych potęg kolonialnych. Na początku maja stanął przed kamerami i opowiedział o wynikach eksperymentu rządu tanzańskiego, który dosłownie wyrwał dziurę w kadłubie całego statku propagandowego Covid. Zrozumiał on, że "test" PCR na Covid tworzył masową iluzję nadchodzących chorób i śmierci poprzez liczenie "przypadków" i postanowił sprawdzić jak wiarygodny jest ten test. Wyniki były równie szokujące, co komiczne.

Mówiąc powoli i z rozmysłem, Magufuli powiedział: "Pobraliśmy próbki od kóz. Pobraliśmy próbki od owiec. Wzięliśmy próbki z paw-paw. Wzięliśmy nawet próbki z oleju samochodowego". Dalej powiedział, że pobrali próbki również z "innych rzeczy", które obejmowały: jackfruit, ptaka kware i królika. Wszystkim nie-ludzkim próbkom nadali ludzkie imiona i wiek, a oto wynik, który ogłosił:


Olej samochodowy (o imieniu Jabil Hamza, mężczyzna, lat 30) dał wynik negatywny w teście PCR. Owoc jackfruit (o imieniu Sara Samuel, lat 45) nie dał jednoznacznego wyniku. Owoc paw-paw, "Nazwaliśmy go Elizabeth Ane," powiedział. "Wyniki testu na paw-paw wyszły pozytywne - to znaczy, że ma Coronę. Oznacza to, że płyn z paw-paw jest pozytywny." Próbka z ptaka również była pozytywna, podobnie jak próbka z kozy.


Uśmiechając się w słońcu, Magufuli powiedział, ukazując swoje subtelne poczucie humoru: "To oznacza, że wszystkie paw-paw również powinny być w izolacji". Następnie zastanawiał się, czy "...wszystkie kozy, które tu mamy", a przynajmniej ta, która wykazała wynik pozytywny, "...również powinny być w izolacji".


Miał swoje zdanie, ale mówił poważnie: polecił tanzańskim siłom bezpieczeństwa zbadać to, co uznał za oczywistą korupcję z tymi tak zwanymi zestawami testowymi. Zrozumiał, że test był bramą do przejęcia, przez WHO i jej satelickich sił, populacji, gospodarki, swobód obywatelskich i zasobów Tanzanii.


Kontrola Populacji Pod Przykrywką Dobroczynności


"Coś się dzieje", powiedział. "Powiedziałem wcześniej, że nie powinniśmy akceptować, że każda pomoc ma być dobra dla tego narodu". W innym wystąpieniu powiedział: "Szczepionki są niebezpieczne", a także podkreślił zdroworozsądkowe spostrzeżenie: "Żyjemy od ponad roku bez wirusa i dobrym dowodem jest to, że większość z was nie nosi masek"


Jako doktor chemii, Magufuli przez wiele lat piastował stanowisko chemika przemysłowego w Tanzanii, a nawet ujawnił sterylizujące działanie szczepionki Gardasil:


"W pewnym kraju dziewczęta w wieku poniżej 14 lat zostały zaszczepione przeciwko rzekomemu rakowi szyjki macicy, ale później okazało się, że szczepionka miała uczynić je bezpłodnymi" - powiedział.


Pod spodem wojny z Covid kryje się walka duchowa, którą wielu chrześcijan postrzega jako nic innego jak atak szatana.  Jest to kolejny front, na którym świeckie międzynarodowe media, oskarżając Magufuli'ego o "zaprzeczanie nauce", atakowały go i wyśmiewały.


Nazwał on Covid "diabłem" (shatani) i powiedział, że "nie może on żyć w ciele Chrystusa". Dr Stella Immanuel, z America's Frontline Doctors, w swoich wystąpieniach poczyniła podobne uwagi, podkreślając, że sam strach był diaboliczny i zabijał ludzi.


Filmik Magufuli'ego z "paw-paw" stał się viralem w mediach społecznościowych, wśród stale rosnących szeregów "sceptyków" Covid, którzy zrozumieli, że test PCR, który jego wynalazca Kary Mullis zawsze podkreślał, nie został zaprojektowany do identyfikacji "infekcji" wirusem, ale może wziąć każdą pojedynczą cząsteczkę i masowo ją wzmocnić, tak jak można rzucać cienie na ścianę i sprawić, że wydają się przerażające.


Iluzja biotechnologiczna, użyta do załamania gospodarki i wolności całego świata.


Jeden z wielu przykładów sukcesów Magufuli'ego, oto zdjęcie lotniska w Dar es Salaam, odbudowanego pod jego okiem.

24 lutego, na kilka dni przed ostatnią wizytą, Magufuli był w rzadkiej formie, odsłaniając ogromny projekt drogowy w Dar es Salaam i podkreślając, że tylko rządząca partia CCM mogła to osiągnąć. Jego mantra brzmiała "Hapa Kazi Tu" (Praca jest moim jedynym celem). "Tanzania jest bogatym krajem", powiedział. "Musimy wykorzystać nasze bogactwo, aby się rozwijać".

 

Co najbardziej ironiczne, jedną z ostatnich rzeczy, jakie kiedykolwiek usłyszeli jego ludzie, była odpowiedź na pytanie, jak projekt został ukończony na czas. "Został ukończony na czas, ponieważ nikt nie użył Corony jako wymówki, aby go opóźnić", powiedział, bijąc brawo wykonawcom i instruując urzędników państwowych, aby nawet nie myśleli o użyciu Covid jako wymówki do opóźnienia rozwoju krytycznych projektów infrastrukturalnych Tanzanii. Jego ostatnie publiczne wystąpienie zakończyło się śpiewem chóru, który mu przygrywał.

 

Kenijski adwokat, uczony i były dyrektor Kenijskiej Komisji Antykorupcyjnej Patrick Lumumba jest wielkim wielbicielem Magufuliego. Po spotkaniu z Magufulim ukuł nowy czasownik: "To magulify" (magulifikować).

 

Wyjaśnił:

 

"Co to znaczy 'magulifikować'? Słowo magulifikować, którego nie znajdziemy w słowniku języka angielskiego, ale mam nadzieję, że znajdzie się w następnym wydaniu słownika... to stworzyć środowisko, w którym zasoby są wykorzystywane efektywnie, stworzyć środowisko, w którym przywództwo jest zdyscyplinowane i służące krajowi z oddaniem i w duchu patriotyzmu. Gdy tak mówisz i czynisz, to znaczy, że magulifikujesz".

 

Niech jego wieczny duch chroni Tanzanię przed bezwartościowym testem PCR, przed terrorem Covid, lockdownem i wszystkimi usankcjonowanymi międzynarodowo grabieżami, za które Magufuli oddał życie, by trzymać je na dystans.

 

Ten paw-paw, "Elizabeth Ane", ta koza, i ta przepiórka, z ich pozytywnymi testami Covid, będą na zawsze cierniem w boku kompleksu przemysłowego Covid, dzięki pomysłowości i odwadze Johna Pombe Magufuli.

 

Celia Farber
 
źródła:
https://home.solari.com/john-magufuli-death-of-an-african-freedom-fighter/
https://afrolegends.com/2021/03/18/so-long-to-president-john-magufuli-of-tanzania-the-bulldozer/
 

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Rząd naprawdę szpieguje - i jest to legalne

Dane konsumentów stały się lukratywnym towarem, a rząd USA je kupuje.

Tobias Ulbrich o walce o sprawiedliwość i zadośćuczynienie

Adwokat Tobias Ulbrich jest jednym z tych odważnych prawników, którzy ciężko pracują, aby broni...

DNA w szczepionkach na Covid: Czy to tylko przypadkowe błędy pomiarowe? - Część 2

Grupa autorów naukowych ocenia potencjalne ryzyko związane z pozostałościami DNA w preparatach ...

DNA w szczepionkach na Covid: Czy to tylko przypadkowe błędy pomiarowe? - Część 1

Grupa autorów naukowych śledzi dyskusję i ocenia potencjalne ryzyko związane z pozostałościami ...

Eksperci ds. klimatu twierdzą, że biliony wydane na "zmiany klimatu" opierają się na błędnych danych dotyczących temperatury.

Meteorolog stwierdza, że 96 procent stacji pomiarowych NOAA znajduje się na "miejskich wyspach ...

Sędzia ostrzega: wolność słowa w UE w poważnym niebezpieczeństwie

Niemcy. Nowy przepis UE zagraża prawom podstawowym: opinie, które są nieprzyjemne dla rządu, mo...

Testuj, testuj i inkasuj - Wyłudzenia za miliard €

Według szacunków Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej oszuści zarobili 1,2 miliarda euro na f...

Klaus Cichutek - Sędzia Dredd

Witamy w świecie przyszłości, gdzie władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza jest w jednych...

Medialna wrzawa wokół zanieczyszczeń DNA i raportu TV MDR

Na poczatku grudnia w niemieckich mediach zaczęły pojawiać się czarne chmury nad bezpiczeństwem...

Społeczność, którą chciałam chronić, zawiodła mnie

Nasza autorka z niecierpliwością czekała na szczepienie przeciwko koronawirusowi, ale wszystk...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami