Hiszpańskie stowarzyszenie żąda od Komisji Europejskiej dokumentacji umów i badań peparatów na C19

Hiszpańska stowarzyszenie praw człowieka "Asociación Liberum" zażądała od Komisji Europejskiej dokumentów dotyczących "szczepionek" Covid. O dziwo, przesłanie dokumentów zajęłoby cztery lata.


Hiszpańska grupa praw człowieka Asociación Liberum, która walczy również na poziomie krajowym z nielegalnymi i niekonstytucyjnymi środkami Corona i kartami szczepień, wraz ze swoim zespołem prawnym spotkała się z europosłami zainteresowanymi "wolnością" i "prawdą" w Parlamencie Europejskim we wrześniu, październiku i listopadzie tego roku. Z nimi prowadzili rozmowy na temat umów i ocen "szczepionki Covid 19".


Dzięki tym "intensywnym spotkaniom" z parlamentarzystami udało im się osiągnąć "znaczący postęp" - podaje Asociación Liberum w komunikacie prasowym. Dowiedzieli się bowiem wiele o roli, jaką odgrywa EMA (Europejska Agencja Leków), Komisja Europejska, państwa członkowskie, a także hiszpańska agencja ds. leków AEMPS w zatwierdzeniach, zaleceniach i ocenach "warunkowo zatwierdzonych "badań fazy III", które błędnie nazywane są szczepionkami Covid 19".


Członkowie Liberum rozumieją obecnie, że EMA jest agencją odpowiedzialną za analizę i ocenę raportów składanych przez firmy farmaceutyczne, ale "nie ma statusu instytucji lub organu UE". Nie może też "podejmować decyzji administracyjnych" w ramach Unii.


Dlatego wszystkie dokumenty muszą być przekazane do Komisji Europejskiej, "a to ona ostatecznie wydała zalecenia dotyczące dopuszczenia do badań szczepionki Covid 19 u ludzi".


Asociación Liberum zwróciła się do Komisji Europejskiej o dostarczenie różnych dokumentów EMA dotyczących analizy i oceny "szczepionek". W szczególności zażądano następujących dokumentów:


- Wszystkie umowy zawarte między Komisją Europejską a firmami farmaceutycznymi Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Janssen od 2020 r. do dziś w sprawie "szczepionek Covid-19".


- Wszystkie oceny przeprowadzone przez EMA dla "szczepionek Covid-19" firmy Pfizer i Moderna od 2020 r. do chwili obecnej.


W dniu 1 grudnia 2022 roku Komisja Europejska poinformowała organizację praw człowieka, że istnieją ponad 92 obszerne dokumenty dotyczące samych ocen "szczepionek" Pfizera i Moderny. Mogą oni jednak dostarczyć tylko dwa z tych dokumentów co 30 dni roboczych. Dlatego też Asociación Liberum musiała zdecydować, które dokumenty są dla niej szczególnie interesujące.
Zatem Asociación Liberum poprosiło o NIEZNANE EWALUACJE DOTYCZĄCE WARIANTU OMICRON, zarówno dla PFIZER jak i MODERNA.


źródło:

https://transition-news.org/eu-auf-vertuschungskurs

https://liberumasociacion.org/


zobacz też:

Postępowanie wobec Włoskiej Agencji ds Leków (altershot.tv)

Badania szczepionek mRNA z istotną wadą, czy to złamanie warunków CMA? (altershot.tv)

Potęga firmy Pfizer (altershot.tv)KOMUNIKAT PRASOWY STOWARZYSZENIA LIBERUM
Gijón, 2 grudnia 2022 r.


STOWARZYSZENIE LIBERUM INFORMUJE, że w miesiącach wrzesień, październik i listopad 2022 roku ZESPÓŁ PRAWNY i STOWARZYSZENIE odbyły spotkania w Parlamencie Europejskim z europosłami, przychylnymi sprawie WOLNOŚCI i PRAWDY - żadnymi z hiszpańskich ugrupowań - w sprawie Umów COVID-19 i Ewaluacji COVID-19.


W wyniku tych intensywnych spotkań z europosłami osiągnęliśmy znaczący postęp w poznaniu stanowiska EMA, KOMISJI EUROPEJSKIEJ, PAŃSTW CZŁONKOWSKICH i AEMPS, w sprawie AUTORYZACJI -RECENZJI- OCENY warunkowo dopuszczonych eksperymentów w III fazie, błędnie nazywanych szczepionkami COVID-19.
EMA jest agencją europejską, która nie ma statusu instytucji lub organu UE, ani nie podejmuje uchwał administracyjnych w Unii. Wszystkie jej akty trafiają do Komisji Europejskiej, która ostatecznie wydała zalecenia dotyczące zezwolenia na eksperymenty COVID-19 na ludziach. Ostatecznie EMA jest odpowiedzialna za analizę i ocenę raportów dostarczonych przez PFIZER i MODERNA. Z tego powodu LIBERUM i ZESPÓŁ PRAWNY zwróciły się do Komisji Europejskiej o udostępnienie dokumentów związanych z eksperymentami szczepionek COVID-19 firm Pfizer i Moderna.


Wnioskuję o dostęp do następującego(ych) dokumentu(ów) Komisji zawierającego(ych) następujące informacje.


1.- Proszę o udostępnienie mi wszystkich umów podpisanych między KOMISJĄ EUROPEJSKĄ a FIRMAMI FARMACEUTYCZNYMI, PFIZER, MODERNA, ASTRA ZENECA I JANSEN, dotyczących szczepionek COVID-19, od 2020 r. do chwili obecnej.


2.- Wnioskuje o udostępnienie mi wszystkich EWALUACJI przeprowadzonych przez EMA dla szczepionek PFIZER i MODERNA COVID-19 od 2020 roku do chwili obecnej.


W dniu 1 grudnia 2022 roku Komisja Europejska powiadomiła nas, że istnieje ponad 92 obszernych dokumentów dotyczących EWALUACJI dotyczących szczepionek PFIZER i MODERNA, że mogą dostarczyć tylko dokumentację 2 obszernych dokumentów co 30 dni roboczych - CZTERY LATA na przekazanie całej dokumentacji - w związku z czym poinformowano KOMISJĘ EUROPEJSKĄ aby przesłała nam nieznane EWALUACJE DOTYCZĄCE WARIANTU OMICRON, zarówno dla PFIZER jak i MODERNA.


https://drive.google.com/file/d/1H158ZUIrUcrfDL6H2Qzp9vslparvWtl4/view

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Leave a Reply

Skomentuj jako pierwszy(a)

A. Niedzielski: "wielkie ilości niepotrzebnego produktu"

wczoraj - skuteczne i bezpieczne dziś - niepotrzebny produkt

Jak globalna branża oprogramowania szpiegowskiego wymknęła się spod kontroli

Rynek komercyjnego oprogramowania szpiegującego - które pozwala rządom na inwigilację telefonów...

Przesłuchania z udziałem Włoskiej Agencji ds Leków

02.12.22 w Regionalnym Sądzie Administracyjnym Lazio w Rzymie odbyły się rozprawy z udziałem Wł...

Hiszpańskie stowarzyszenie żąda od Komisji Europejskiej dokumentacji umów i badań peparatów na C19

Hiszpańska grupa praw człowieka "Asociación Liberum" zażądała od Komisji Europejskiej dokumentó...

Szczepionki COVID robią dokładnie to, do czego zostały stworzone

Zawsze pojawiają się stwierdzenia, że tzw. szczepienia zawiodą lub nic nie dadzą. Z mojego punk...

10 istotnych punktów ze szkicu "Traktatu Pandemicznego" WHO

Dziesięć rzeczy, które każdy powinien wiedzieć o proponowanym "Traktacie Pandemicznym" obecnie ...

Postępowanie wobec Włoskiej Agencji ds Leków

Miesiące temu prawnik zażądał od Aify dokumentów dotyczących bezpieczeństwa "preparatów" przeci...

Luka fiskalna - zmierzch "wieków postępu społecznego".

Wielu pracowników w rozwiniętych gospodarkach zbliża się do wieku emerytalnego, zwłaszcza w Jap...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami