Eutanazja: Śmiertelna początkowa fala Covid z wiosny 2020 r.

Śmiertelna początkowa fala Covid z wiosny 2020 r.


Od dawna stawiano hipotezę, że śmiertelna polityka zdrowotna była głównym czynnikiem fali zgonów przypisywanych covidowi wiosną 2020 roku. Jest to również określane jako hipoteza jatrogenezy.


Jonathan Engler przyjrzał się temu, co wydarzyło się w Lombardii we Włoszech i doszedł do wniosku, że wiele "zgonów, które nastąpiły w następstwie kataklizmu zmian w dostarczaniu opieki zdrowotnej - zwłaszcza dla osób słabych i starszych - mogło być spowodowanych polityką, a nie wirusem." Anna Farrow postawiła podobny przekonujący argument, że podobnie działo się w Kanadzie, podczas gdy @NellyTells donosi, że tak też działo się w Hiszpanii. Podobnie, od dłuższego czasu istnieje obawa, że nadmierne stosowanie Midazolamu było czynnikiem przyczyniającym się do tego w Wielkiej Brytanii, a gazeta Daily Mail donosiła o tym już w lipcu 2020 roku.


NG163 Protokół śmierci


Bardziej szczegółowe dowody na poparcie hipotezy jatrogenezy dla Wielkiej Brytanii (i innych miejsc) zostały dostarczone w wątkach twitterowych przez Jikkyleaks, a ten ostatni wątek jest szczególnie odkrywczy:


@NICEComms DAMNING


#NG163 został wydany w kwietniu 2020 roku, mówiąc lekarzom rodzinnym, aby podawali te 3 leki eutanazyjne osobom starszym, zamiast przyjmować je do szpitala LUB podawać antybiotyki o wartości 1$.


Midazolam

Haloperidol

Levomeprozine


Zgadnij co zrobili"


Najbardziej potępiające dowody można znaleźć w tym NICE Rapid Guideline (NG163) (opublikowanym 3 kwietnia 2020), który od tego czasu został usunięty. Można go jednak znaleźć za pośrednictwem maszyny wayback tutaj. Jikkyleaks odnosi się do tego dokumentu jako "protokołu śmierci":

Rozważ połączenie opioidu i benzodiazepiny (patrz tabela 4 i 5) u pacjentów z COVID-19, którzy:

- są u schyłku życia i
- mają umiarkowaną lub ciężką duszność i
- są przygnębieni.


Należy rozważyć równoczesne stosowanie leku przeciwwymiotnego i regularnego stymulującego środka przeczyszczającego. W momencie publikacji (kwiecień 2020 r.) opioidy i benzodiazepiny nie posiadały brytyjskiego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu w odniesieniu do umiarkowanej lub ciężkiej duszności (więcej informacji znajduje się w wytycznych General Medical Council dotyczących przepisywania leków nielicencjonowanych)

 

Szybkie wytyczne COVID-19: postępowanie z objawami (w tym u kresu życia) w populacji (NG163)


Lęk lub pobudzenie i niemożność przełknięcia: wstrzyknięcie midazolamu

Midazolam 2,5 mg do 5 mg podskórnie co 2 do 4 godzin w zależności od potrzeb
W razie częstej potrzeby (częściej niż dwa razy na dobę) można rozważyć podskórną infuzję przez strzykawkę (jeśli jest dostępna), zaczynając od midazolamu w dawce 10 mg w ciągu 24 godzin

Zmniejszenie dawki do 5 mg w ciągu 24 godzin, jeśli szacowany wskaźnik filtracji kłębuszkowej jest mniejszy niż 30 ml na minutę 


Delirium i zdolność do połykania: tabletki haloperidolu

Haloperidol 0,5 mg do 1 mg na noc i w razie potrzeby co 2 godziny.
W razie potrzeby dawkę należy zwiększać o 0,5 mg do 1 mg (maksymalnie 10 mg na dobę lub 5 mg na dobę u pacjentów w podeszłym wieku).

Tę samą dawkę haloperydolu można podawać podskórnie w razie potrzeby, zamiast doustnie, lub w infuzji podskórnej 2,5 mg do 10 mg w ciągu 24 godzin.

Należy rozważyć podanie większej dawki początkowej (1,5 mg do 3 mg), jeśli pacjent jest poważnie zaniepokojony lub stanowi bezpośrednie zagrożenie dla innych.

Rozważyć dodanie benzodiazepiny, takiej jak lorazepam lub midazolam, jeśli pacjent pozostaje pobudzony (patrz dawkowanie powyżej).


Delirium i niemożność połknięcia: lewomepromazyna w zastrzyku

Lewomepromazyna 12,5 mg do 25 mg podskórnie jako dawka początkowa, a następnie co godzinę w zależności od potrzeb (u osób w podeszłym wieku stosować 6,25 mg do 12,5 mg).

Podtrzymanie za pomocą podskórnego wlewu 50 mg do 200 mg w ciągu 24 godzin, zwiększanego w zależności od odpowiedzi (dawki większe niż 100 mg w ciągu 24 godzin powinny być podawane pod nadzorem specjalisty).

Należy rozważyć podanie samego midazolamu lub w połączeniu z lewomepromazyną, jeśli u pacjenta występuje również lęk (patrz dawkowanie powyżej).


Uwagi: W momencie publikacji (kwiecień 2020) midazolam i lewomepromazyna nie posiadały brytyjskiego pozwolenia na dopuszczenie do obrotu dla tego wskazania lub drogi podania (w celu uzyskania dalszych informacji patrz wskazówki General Medical Council dotyczące przepisywania leków nielicencjonowanych).


Patrz BNF i wskazówki MHRA dotyczące właściwego stosowania i dawkowania w określonych populacjach.


W przypadku pacjentów w wieku poniżej 18 lat należy zasięgnąć porady specjalisty.


W szczególności sekcja 6.5 wydaje się wspierać twierdzenie Jikkyleaks, że podczas gdy wielu starszych pacjentów covid potrzebowało tylko trzech tabletek antybiotyków i standardowej opieki po wirusowym zapaleniu płuc, zamiast tego brytyjskim lekarzom rodzinnym "powiedziano, że należy ich poddać eutanazji - taka jest opieka @NICEComms".


Na wypadek, gdyby usunięty protokół NICE NG163 "zniknął" ponownie, oto link do niego: Ng163


Rola, jaką odegrał w tym sekretarz zdrowia Wielkiej Brytanii, Matt Hancock (dubbingowany #MidazolamMatt), została bardzo dobrze udokumentowana i podsumowana przez @chrislittlewoo8:


"Odpowiedziałem na tweeta kogoś, kogo obserwuję, systematycznym zestawem odpowiedzi na pytanie, dlaczego nienawidzę Matta Hancocka.


Odpowiedzi są trudne do śledzenia, więc skopiowałem je do tego wątku, aby ułatwić nawigację.


Wyjaśnię, dlaczego go nienawidzę. Dowód na końcu

#MidazolamMatt"

Obejrzyj ten mrożący krew w żyłach filmik A Good Death? autorstwa Jacqui Deevoy, która przeprowadza wywiady z rodzinami osób zmarłych w Wielkiej Brytanii i demaskuje skandal z powrotem DNR  w grudniu 2021 roku.


Związek z nadmierną śmiertelnością


Te wykresy pokazują bardzo bliską korelację między dawkami Midazolamu a nadmierną śmiertelnością, jak donosi @USMortality:


"Ostateczny dowód na #iatrogensis? 


Bad Cheese


Uwaga - skok w przepisywaniu midazolamu (w tej bazie *GP*) był napędzany prawie całkowicie przez iniekcyjne dawki 10mg/2ml (1501041T0).


To nie była przeciwlękowa forma doustna.

To zastrzyk eutanazyjny.


https://openprescribing.net/analyse/..."


Fakt, że NICE skasował wytyczne - i że można je znaleźć z trudem tylko na maszynie wayback jest odkrywczy sam w sobie.


Ten wykres negatywnego nadmiaru zgonów z przyczyn oddechowych innych niż COOVID przygotowany przez Joela Smalleya sugeruje, że wiele zgonów z powodu COVID było po prostu przypadkowych, ponieważ brakowało nam zgonów z innych przyczyn. Kiedy zgony z powodu COVID zaczęły spadać, te zgony zaczęły pojawiać się ponownie:


Wyolbrzymiona śmiertelność Covid


W powiązanej kwestii, od lata 2020 roku dostarczaliśmy dowodów na to, w jakim stopniu liczba prawdziwych zgonów covid została wyolbrzymiona. Jednym z kluczowych zasobów, z których korzystaliśmy, był NHS pathways coronavirus triages dashboard**, który zapewnia dokładną reprezentację rzeczywistej choroby z powodu Covid-19. Czyni to, ponieważ łączy wszystkie nagłe wezwania 999, 111, online i karetki pogotowia związane z segregacją Covid-19, a wzór prawdziwych przypadków, które pokazał, był bardzo odmienny od "oficjalnych" danych dostarczonych przez rząd brytyjski - patrz np.


COVID-19: rozbieżność między "przypadkami" a "chorobą"


** strona internetowa NHS pathways coronavirus triages nie jest już dostępna i nie możemy znaleźć żadnego nowszego linku do niej. Czy ktoś może rzucić na to jakieś światło?  Jeśli tak, proszę dać nam znać.


.....STOP PRESS

John Campbell przygotował również pomocny film na ten temat:

Ta indywidualna relacja Nicoli Lund jest bardzo trafna: Nie akceptuj niczego, co mówią ci szpitale – moja lekcja dla rodzin pacjentów


autorzy:

Norman Fenton i Martin Neil


źródło:

https://wherearethenumbers.substack.com/p/the-deadly-initial-spring-2020-covid


Polecam uwadze "Raport CG 6: Wpływ COVID-19 w domach opieki - przegląd metod mieszanych, Heneghan C, Dietrich M, Brassey J, Jefferson T", który omówiłem tutaj:

Raport CG 6: Wpływ COVID-19 w domach opieki (altershot.tv)

 

Polecam taże poniższą rozmowę z Danusią Mikołajewską, gdzie poruszam wątki związane z nadmierną śmiertelnością w domach opieki oraz DNR. Początek wątku 34 minuta i 14 sekunda:

Źródła i odnośniki do materiałów z powyższego filmu dostępne są w tym wpisie:

Rozmowa z Dr Danutą Mikołajewską (altershot.tv)

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Rząd naprawdę szpieguje - i jest to legalne

Dane konsumentów stały się lukratywnym towarem, a rząd USA je kupuje.

Tobias Ulbrich o walce o sprawiedliwość i zadośćuczynienie

Adwokat Tobias Ulbrich jest jednym z tych odważnych prawników, którzy ciężko pracują, aby broni...

DNA w szczepionkach na Covid: Czy to tylko przypadkowe błędy pomiarowe? - Część 2

Grupa autorów naukowych ocenia potencjalne ryzyko związane z pozostałościami DNA w preparatach ...

DNA w szczepionkach na Covid: Czy to tylko przypadkowe błędy pomiarowe? - Część 1

Grupa autorów naukowych śledzi dyskusję i ocenia potencjalne ryzyko związane z pozostałościami ...

Eksperci ds. klimatu twierdzą, że biliony wydane na "zmiany klimatu" opierają się na błędnych danych dotyczących temperatury.

Meteorolog stwierdza, że 96 procent stacji pomiarowych NOAA znajduje się na "miejskich wyspach ...

Sędzia ostrzega: wolność słowa w UE w poważnym niebezpieczeństwie

Niemcy. Nowy przepis UE zagraża prawom podstawowym: opinie, które są nieprzyjemne dla rządu, mo...

Testuj, testuj i inkasuj - Wyłudzenia za miliard €

Według szacunków Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej oszuści zarobili 1,2 miliarda euro na f...

Klaus Cichutek - Sędzia Dredd

Witamy w świecie przyszłości, gdzie władza ustawodawcza, wykonawcza i sądownicza jest w jednych...

Medialna wrzawa wokół zanieczyszczeń DNA i raportu TV MDR

Na poczatku grudnia w niemieckich mediach zaczęły pojawiać się czarne chmury nad bezpiczeństwem...

Społeczność, którą chciałam chronić, zawiodła mnie

Nasza autorka z niecierpliwością czekała na szczepienie przeciwko koronawirusowi, ale wszystk...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami