CDC ujawnia ukryte raporty dotyczące NOP po preparatach na COVID-19

CDC ujawnia ukryte raporty dotyczące obrażeń spowodowanych szczepionkami COVID-19

 

Agencja została zmuszona przez sędziego federalnego do ujawnienia raportów.

 

Amerykańskie Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) opublikowało dotychczas ukrywane raporty dotyczące paraliżu twarzy i innych zdarzeń niepożądanych po szczepieniu przeciwko COVID-19.

780 000 raportów otrzymano wkrótce po wprowadzeniu szczepionek na COVID-19 i pokazują one, że ludzie doświadczyli szerokiego zakresu problemów poszczepiennych, w tym zapalenia serca, poronień i drgawek.

 

"Utrata przytomności i drgawki natychmiast po wstrzyknięciu. Pojechałem karetką na ostry dyżur" - relacjonuje jedna z osób.

 

Inna stwierdziła: "Dziś zdiagnozowano porażenie Bellsa z powodu lewostronnego drętwienia twarzy i paraliżu".

 

Ludzie składali raporty za pomocą V-safe, systemu wiadomości tekstowych stworzonego przez CDC w celu monitorowania możliwych skutków ubocznych szczepionek COVID-19.

 

CDC przez lata odmawiało upublicznienia danych V-safe, zamiast tego publikując badania, które opisywały raporty jako zapewniające o bezpieczeństwie szczepionek. Jednak według danych opublikowanych w 2022 r. prawie 8 procent z 10 milionów użytkowników wymagało pomocy medycznej lub opieki szpitalnej po szczepieniu, a wielu innych zgłosiło nieobecność w szkole, pracy lub innych normalnych zajęciach.

 

Dane te pochodzą z ankiet typu check-the-box.

 

Ten sam sędzia, który nakazał ujawnienie tych danych, nakazał agencji w styczniu ujawnienie wpisów tekstowych z innej sekcji, w której osoby mogły opisać swoje doświadczenia. Sędzia okręgowy Matthew Kacsmaryk, mianowany przez byłego prezydenta Donalda Trumpa, odrzucił argumenty rządu, że przetwarzanie odpowiedzi i redagowanie poufnych informacji wymagałoby zbyt wiele pracy.

Pierwsze dwie transze, składające się z 780 000 zgłoszeń od około 523 000 osób, obejmują dziesiątki zgłoszeń zapalenia serca, setki zgłoszeń paraliżu twarzy i tysiące zgłoszeń szumów usznych.

 

Wiele osób stwierdziło, że sytuacja była tak zła, że zmagali się z myślami samobójczymi.

 

"Przez 24 godziny po [zastrzyku] byłem tak zmęczony, że nie mogłem zasnąć. Mam też bardzo silne myśli samobójcze. Zero apetytu" - napisała jedna z osób.

 

Inna osoba stwierdziła, że doświadczyła objawów reakcji alergicznej.

 

"Czytałem, że [sic] ta szczepionka nie powinna być podawana osobom uczulonym na PEG, a ja jestem uczulony na PEG. Byłoby naprawdę pocieszające, gdyby ktoś do mnie zadzwonił, ponieważ wszystko, na co natrafiam, to ślepe zaułki" - powiedziała ta osoba.

 

Zgodnie z wcześniej ujawnionymi dokumentami, część ankiet zawierająca swobodny tekst była jedynym miejscem, w którym ludzie mogli zgłaszać zdarzenia niepożądane, w tym zapalenie serca, mimo że CDC wiedziało, że szczepionki mogą powodować takie zdarzenia. Inne dokumenty pokazują, że CDC zdawało sobie sprawę, że szczepionki mogą powodować zapalenie mięśnia sercowego lub zapalenie serca i pokrewny stan zwany zapaleniem osierdzia na początku 2021 r., ale ukrywało tę wiedzę przed opinią publiczną.

Postanowienie sędziego Kacsmaryka zostało wydane w postępowaniu sądowym wszczętym przez Informed Consent Action Network (ICAN), organizację non-profit, która wymusiła ujawnienie szeregu dokumentów rządowych od czasu wybuchu pandemii COVID-19.

 

"ICAN musiała pozwać Centra Kontroli Chorób, aby uzyskać dostęp do danych dotyczących zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką COVID-19 V-safe, co jest kolejnym haniebnym rozdziałem w trwającej dziesięciolecia historii federalnych urzędników służby zdrowia próbujących ukryć ryzyko związane ze szczepionkami, ignorując wzorce objawów reakcji na szczepionkę w raportach składanych rządowi" - powiedziała Barbara Loe Fisher, współzałożycielka i prezes National Vaccine Information Center, The Epoch Times po zapoznaniu się z nowymi danymi.

 

"Kiedy ludzie wielokrotnie zgłaszają te same objawy po otrzymaniu produktu biologicznego - w tym przypadku "duszność" i "kołatanie serca", które są objawami zapalenia mięśnia sercowego, które [sic] zostało przyczynowo powiązane z zastrzykami mRNA na COVID - opinia publiczna powinna zostać ostrzeżona, a nie trzymana w ciemności. Rodzi to pytania o to, co jeszcze ukrywają rządowi urzędnicy ds. zdrowia".

 

Wpisy w wolnym tekście nie są datowane. Elizabeth Brehm, prawnik reprezentujący ICAN, powiedziała, że grupa poszukuje dat raportów od CDC. Grupa wie, że są to najwcześniejsze wpisy otrzymane przez CDC. V-safe został uruchomiony, gdy szczepionki zostały wprowadzone pod koniec 2020 roku. Oczekuje się, że pozostałe wpisy będą publikowane na bieżąco.

 

Rzecznik CDC odmówił odpowiedzi na wiele pytań, w tym związanych z datami zgłoszeń.

"Uczestnicy programu V-safe, którzy zgłosili, że otrzymali opiekę medyczną po szczepieniu, zostali wezwani i zachęceni do przesłania raportu VAERS. Jeśli złożyli raport VAERS, a zdarzenia niepożądane zostały sklasyfikowane jako poważne (zgodnie z definicją w Kodeksie Przepisów Federalnych), CDC próbowało uzyskać dodatkowe informacje (dokumentację medyczną, dokumentację szpitalną itp.) na temat zgłoszonego zdarzenia niepożądanego" - oświadczył rzecznik The Epoch Times. "Wszystkie dane zebrane z VAERS są przetwarzane i analizowane pod kątem nietypowych wzorców lub niezwykle dużej liczby rzadkich i poważnych zdarzeń niepożądanych po szczepieniu".

 

Powiedziała, że informacje z VAERS pomogły wykryć problemy, które agencja obecnie uznaje za spowodowane przez szczepionki, w tym zapalenie mięśnia sercowego.


autor:

Zachary Stieber

źródło:
https://www.theepochtimes.com/health/cdc-releases-hidden-covid-19-vaccine-injury-reports-5617872

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Niemieckie protokoły pandemiczne: rząd obawia się o "życie i zdrowie" swoich ekspertów

W obawie o ekspertów ds. koronawirusa i nadwyrężenie stosunków z Chinami: niemiecki rząd nie ch...

Włoskie lokalne władze zdrowotne muszą wypłacić odszkodowanie zawieszonemu pracownikowi służby zdrowia

Sensacyjny wyrok w Bolzano: lokalny urząd ds. zdrowia musi wypłacić odszkodowanie w wysokości p...

Dashboard, który rządził światem

"Fałszywe liczby", które wywołały reakcję świata na Covid19. Globalny wpływ, którego zbudowanie...

Holenderski parlament odrzuca traktat WHO

Holenderski parlament przyjął wniosek o odrzucenie traktatu pandemicznego i poprawki do Międzyn...

Dochodzenia przeciwko von der Leyen docierają do Bundestagu

Politycy opozycji w Bundestagu wzywają Niemcy do współpracy w śledztwie przeciwko Ursuli von de...

Przesłanie z Japonii dla Świata

Masowe wiece w Japonii przeciwko pandemicznemu traktatowi WHO. "Powstrzymajmy trzecią bombę ato...

Czy węże mogą wkrótce zastąpić kurczaka?

Zwierzęta te potrzebują niewiele pożywienia, aby rosnąć, a ich mięso jest bogate w białko i ma ...

Chiny wykorzystały PCR na C19 do pobierania DNA od milionów ludzi na całym świecie

Raporty rządu USA i agencji wywiadowczych potwierdzają, że Chiny wykorzystywały testy PCR COVID...

CDC ujawnia ukryte raporty dotyczące NOP po preparatach na COVID-19

Agencja została zmuszona przez sędziego federalnego do ujawnienia raportów.

Dokumenty RKI a sytuacja prawna poszkodowanych

Według Prof. Dr. Olafa Gierhake publikacja dokumentów RKI znacząco zmienia sytuacje poszkodowan...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami