Sędzia z Florencji demontuje orzeczenia TK dotyczące obowiązku szczepień

W ostatnim postanowieniu sędzia drugiej sekcji cywilnej Sądu we Florencji, Susanna Zanda, zdemontowała punkt po punkcie argumenty trzech orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego legitymizujących obowiązek szczepień przeciw covid.


Dwukrotnie szczepiony i wyleczony, ale mimo to zawieszony: sprawa rozpatrywana


Dr Zanda należy do nielicznych włoskich sędziów, którzy pozostali wierni zasadom konstytucyjnym i prawom człowieka. Udowodniła to w ostatnich miesiącach wydając różne orzeczenia na korzyść pracowników zawieszonych za brak szczepień.


Postanowieniem złożonym 27 marca skazała samorząd psychologów z Toskanii na pokrycie kosztów sądowych (prawie 5 tys. euro) w sporze z psychologiem, który nie poddał się trzeciej dawce i został zawieszony, mimo wyleczenia z covid.


Był to zresztą pacjent onkologiczny: po pierwszym cyklu szczepień wystąpiła u niego reakcja niepożądana (powiększenie węzła chłonnego) i zdiagnozowano raka prostaty. Czyli, został właściwie zawieszony z powodu skutków ubocznych narzuconej terapii.


Zasada Habeas Corpus


W postanowieniu sędzia z Florencji przypomina, że według oficjalnych dokumentów firm farmaceutycznych i urzędów ds. leków, tzw. szczepionki są nieskuteczne w zapobieganiu rozprzestrzeniania się wirusa Sars-cov2.


„Preparaty antykowidowe - pisze Zanda - dopuszczone wyłącznie do zapobiegania chorobie covid19, a następnie uznane za nieskuteczne nawet w zapobieganiu tej chorobie, nie mogły być narzucane obywatelom ani po to, by mogli pracować, ani by korzystali z jakiegokolwiek innego prawa, takiego jak wychodzenie z domu [...] czy uczęszczanie do miejsca kultu, co natomiast miało miejsce w przypadku systemu tzw. zielonych przepustek".


Przywołuje zasadę Habeas Corpus, czyli nienaruszalności ciała, w odniesieniu do prawa do odmowy leczenia, które jest częścią uprawnienia do samostanowienia w dziedzinie medycyny zapisanego w art. 3 Karty Nicejskiej.


Sędzia zauważyła, też że: "Trzy szczepionki Covid dostępne na rynku nie mają jako wskazania terapeutycznego zapobiegania zakażeniu, ale raczej chorobie". 'Leczenie objawów choroby jest sprawą całkowicie prywatną, więc istnieje wolność leczenia się, ale i nieleczenia się, bo art. 32 Konstytucji nie przewiduje powszechnego obowiązku leczenia".


Orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego nie są wiążące dla sędziów merytorycznych i tu Zanda zarzuca kolejnego fundamentalnego asa, mówiąc: "Nacisk na szpitale wynikający z bardzo precyzyjnych wyborów politycznych (tj. cięć w służbie zdrowia), nie może być wywodzony z art. 32 Konstytucji w celu uzasadnienia wymogów szczepień".


Słynny dekret o obowiązkowych szczepieniach miał za podstawę "zapobieganie zarażeniu wirusem Sars Cov-2", a ostatnie wypowiedzi kierownika Pfizera dla Komisji Europejskiej, publikacja rozmów między Speranzą a Brusaferro, potwierdzonych przez Giorgię Meloni na czele Najwyższego Instytutu Zdrowia ISS, świadczą jedynie o terroryzmie państwowym mającym na celu narzucenie eksperymentalnego leku, który nie ma nic wspólnego z zapobieganiem zarażeniu i chorobom.


Problemy dotyczące skuteczności, bezpieczeństwa i nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii


W 10-stronicowym postanowieniu prześledzono zarówno naukowy, jak i prawny przegląd konsekwencji obowiązkowych szczepień: od toksycznego mechanizmu działania białka Spike, określanego jako "nie-ludzka substancja" wprowadzana do organizmu za pośrednictwem serum, po pasywny nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii, który kończy się poważnym niedoszacowaniem zdarzeń niepożądanych, przechodząc przez oficjalne dane dotyczące nadmiernej śmiertelności, sędzia pisze w istocie, że "preparaty te wielokrotnie zniszczyły wiele istnień, nawet młodych i zdrowych".


"Niepoparte przesłanki" Trybunału Konstytucyjnego


Nie brakuje odniesień do trzech orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego, które legitymizowały obowiązkowe szczepienia przeciw covid.


„Trybunał Konstytucyjny pisze Zanda opiera się na przesłankach, które wydają się nie do zaakceptowania, stwierdzając, że preparaty skuteczne w zapobieganiu zakażeniom SARS-cov2, a także bezpieczne i nieeksperymentalne”.


Następnie, na poparcie tych argumentów, przytacza się cytaty z oficjalnych dokumentów dotyczących dopuszczenia do obrotu z procedurą warunkową, informacje o nieprzeprowadzeniu badań leku na osobach o obniżonej odporności, kobietach w ciąży lub karmiących piersią oraz niewiadome dotyczące genotoksyczności, rakotwórczości i czasu trwania ochrony.


Krótko mówiąc, lekcja bezstronności i uczciwości w badaniu źródeł instytucjonalnych: podczas gdy Trybunał Konstytucyjny bronił rządu, legitymizując zawieszenie wynagrodzeń i dodatków rodzinnych dla tysięcy pracowników, dr Susanna Zanda zdołała po raz kolejny pokazać, że we Florencji jest sędzia zdolny do obrony praw obywateli i zasad Konstytucji.


Dla głównego nurtu Susanna Zanda, pochodząca z Sardynii i sędzia sądu florenckiego, odpowiada profilowi ​​anty-szczepionkowej togi dlatego, że broni za pomocą prawa, tej granicy narzuconej przez szacunek dla osoby ludzkiej.  Granicy, która według wszelkiego prawdopodobieństwa nie jest znana w redakcjach dziennikarskich i telewizyjnych głównego nurtu propagandy, biorąc pod uwagę to, co wciąż jest propagowane.teksty źródłowe:

https://www.byoblu.com/2023/03/30/firenze-ordinanza-sullobbligo-vaccinale-covid-la-giudice-zanda-smonta-le-sentenze-della-corte-costituzionale/

https://www.quotidianoweb.it/attualita/giudice-zanda-esiste-liberta-di-curarsi-ma-anche-di-non-curarsi-vaccini-inefficaci/

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Alarmujące badanie - Globalne ocieplenie przez turbiny wiatrowe?

Duże farmy wiatrowe spowalniają wilgotne prądy powietrza, które docierają do Niemiec z północne...

Zarzuty karne przeciwko Ursuli von der Leyen

Hiszpańskie stowarzyszenie praw człowieka "Liberum" złożyło w Brukseli skargi na przewodniczącą...

Kilka uwag na temat sztucznej modyfikacji pogody

Każdego roku coraz większe środki badawcze przeznacza się na sztuczną modyfikację pogody, w cel...

Zasiewanie chmur zyskuje na popularności podczas suszy w Górach Skalistych

Technika, dzięki której chmury wytwarzają więcej śniegu, jest coraz częściej stosowana, poniewa...

Sędzia z Florencji demontuje orzeczenia TK dotyczące obowiązku szczepień

W ostatnim postanowieniu sędzia drugiej sekcji cywilnej Sądu we Florencji, Susanna Zanda, zdemo...

Pandemia Jatrogenii: Pierwsza fala efektów...

Włoska Agencja ds Leków zakazała jednostkom administracyjnym w poszczególnych włoskich prowincj...

Korupcja - sytuacja kryzysowa o zasięgu międzynarodowym

Wolfgang Wodarg: Społeczność jest tym silniejsza i bardziej odporna, im bardziej jej członkowie...

Terminologia, której używamy w odniesieniu do leków, może być myląca

"Skuteczność i bezpieczeństwo" oraz "korzyści i ryzyko" związane z lekami to pojęcia wprowadzaj...

Pandemia jatrogenii: Włoskie protokoły...

Wciąż pojawiają się nowe szczegóły dotyczące śledztwa w Bergamo. Włosi zaczynają coraz bardziej...

Twierdzenie, że nie ma skutków ubocznych - to była przesada...

"To była przesada" takich słów użył Karl Lauterbach - niemiecki minister zdrowia, w poniedziałk...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami