Pfizergate: czego nam nie powiedziano - Postępowanie przeciwko rządowi Holandii

Pfizergate: czego nam nie powiedziano


W poprzednich blogach ostrzegaliśmy o zagrożeniach, na jakie narażone są dzieci po zaszczepieniu szczepionką przeciw COVID-19 firmy Pfizer/BioNTech. Istnieje zwiększone ryzyko wystąpienia zapalenia mięśnia sercowego i osierdzia. Istnieje również zwiększone ryzyko wystąpienia zaburzeń pracy mózgu i innych poważnych działań niepożądanych. W skali globalnej liczba ofiar wyraźnie wzrasta. W imieniu pewnej liczby zaszczepionych dzieci organizacja Open Legal Advocaten rozpoczyna więc postępowanie sądowe przeciwko rządowi Holandii i byłemu ministrowi zdrowia, opieki społecznej i sportu Hugo De Jonge.


Badania


W ostatnich miesiącach Niels Vanaken przeprowadził szeroko zakrojone badania na temat szczepionki firmy Pfizer i działań rządu. Na podstawie wyników tego dochodzenia sąd ma orzec, czy rząd i minister De Jonge działali w stosunku do dzieci zgodnie z prawem.


Poniżej przedstawiamy główne wnioski z badania. Raport z badania można pobrać pod TYM LINKIEM. Załączniki, o których mowa w raporcie, można znaleźć TUTAJ.Oszustwa w dziedzinie zdrowia


Po pierwsze, współpraca między rządem a firmą Pfizer budzi wątpliwości. Rząd utrzymuje treść umów w ścisłej tajemnicy. Jako firma farmaceutyczna Pfizer ma niechlubną historię. Firma Pfizer była w przeszłości często zamieszana w oszustwa zdrowotne na dużą skalę. Obejmuje to wprowadzanie na rynek niezatwierdzonych leków, manipulowanie danymi z badań klinicznych, przekupywanie urzędników państwowych i lekarzy oraz eksperymenty na dzieciach, kończące się nawet śmiercią. Na przestrzeni lat firma Pfizer zawarła ugody o wartości miliarda dolarów, m.in. z władzami USA i ofiarami. Dzięki temu firmie udało się uniknąć postępowania karnego i cywilnego.


Fakty te nie są tajemnicą. Co więcej, są one łatwe do znalezienia dla osób poszukujących w Internecie. Uderzające jest to, że nasze media nie wypowiedziały ani jednego krytycznego słowa na ten temat. Nie zaszkodziłoby małe ostrzeżenie.


Oszustwo kliniczne


Aby szybciej uzyskać dopuszczenie szczepionki do użytku, firma Pfizer w ciągu kilku miesięcy przeprowadziła ograniczone badania kliniczne. Firma Pfizer przekazała dane z badań Europejskiej Agencji Leków (EMA), po czym szczepionka została warunkowo dopuszczona do obrotu. EMA oparła swoje zatwierdzenie wyłącznie na danych z badań klinicznych przeprowadzonych przez firmę Pfizer. Sama EMA nie przeprowadziła żadnych niezależnych badań nad bezpieczeństwem i skutecznością szczepionki. To samo dotyczy na szczeblu krajowym Rady ds. Oceny Produktów Leczniczych (CBG) i Rady ds. Zdrowia. Wszystko wskazuje na to, że organy te nie działały jako strażnicy, a zamiast tego dały firmie Pfizer wolną rękę. Organy te są w dużej mierze finansowane przez firmy farmaceutyczne, takie jak Pfizer. Dzięki temu szczepionkę można było wstrzykiwać dzieciom w dość szybkim tempie.


https://stichtingcoronaonderzoek.nl/wp-content/uploads/2022/01/analyserapport_CCCA.pdf

 

zobacz też:

Szczepionki Pfizer na COVID-19: Dlaczego wyrządzają więcej szkody niż pożytku (pubmedinfo.org)


Grupa 500 niezależnych lekarzy i naukowców przeanalizowała i przestudiowała dane z badań klinicznych firmy Pfizer. Eksperci doszli do wniosku, że firma Pfizer manipulowała danymi z badań na kilka sposobów. Według nich, dane te są całkowicie niewiarygodne. Zostało to potwierdzone przez wewnętrznych informatorów. Poprzez "dopieszczanie" swoich danych badawczych firma Pfizer chciała stworzyć wizerunek bezpiecznej i skutecznej szczepionki. Ale nawet wtedy jej własne dane wskazują, że jej szczepionka wcale nie jest bezpieczna w użyciu. Szczepionka nie jest również skuteczna przeciwko wirusowi powodującemu COVID-19. Szczegółowa analiza danych z badań klinicznych znajduje się w raporcie z badania.


Szkodliwe skutki


Coraz więcej badań naukowych pokazuje, jak szkodliwe jest działanie białka kolca w organizmie. To białko kolca jest wytwarzane w organizmie dziecka po szczepieniu szczepionką firmy Pfizer. Białko kolca przemieszcza się po organizmie i powoduje między innymi zakrzepy krwi. Wyjaśnia to rosnącą liczbę przypadków zaburzeń pracy serca i mózgu u dzieci i młodzieży. W praktyce szkodliwe działanie szczepionki objawia się na przykład u zaszczepionych młodych sportowców, którzy nagle "padają" podczas uprawiania sportu. W najgorszym wypadku umierają. Eksperci medyczni przypisują to sposobowi, w jaki szczepionka została zaprojektowana.


Pojawiają się również dowody mikroskopowe na to, że szczepionka firmy Pfizer zawiera substancje toksyczne, w tym tlenek grafenu. Wykazało to niezależnie od siebie kilka zespołów badawczych. Potwierdzają to również osoby zgłaszające nieprawidłowości. Stosowanie tej szkodliwej substancji u ludzi jest niedozwolone. Pytania na ten temat zadawano w Parlamencie Europejskim. Pisaliśmy już na ten temat na blogu.


Eksperyment medyczno-naukowy


W trakcie badań klinicznych firma Pfizer sprawdzała jedynie, u ilu zaszczepionych uczestników uzyskano mniejszą liczbę wyników PCR-pozytywnych w kierunku COVID-19 w porównaniu z grupą placebo. W ten sposób firma Pfizer skoncentrowała się na stosunkowo młodej i zdrowej grupie testowej. Ponadto badanie zostało przeprowadzone na bardzo małą skalę, jeśli chodzi o dzieci. Firma Pfizer nigdy nie zbadała, jak długo jej szczepionka zapewnia ochronę przed wirusem COVID-19, czy szczepionka jest skuteczna w przypadku ciężkich objawów COVID-19 i czy w ogóle jest w stanie zapobiec przenoszeniu wirusa. Firma Pfizer nigdy nie zbadała także, jak dokładnie szczepionka zachowuje się w organizmie (farmakokinetyka). Nie przeprowadzono testów klinicznych szczepionki na kobietach w ciąży, osobach z osłabionym układem odpornościowym, osobach, które już wcześniej chorowały na COVID-19 oraz osobach starszych, cierpiących na schorzenia podstawowe. Szczepionka była pierwotnie przeznaczona dla tej ostatniej grupy docelowej.

https://stichtingcoronaonderzoek.nl/wp-content/uploads/2022/01/analyserapport_CCCA.pdf


Krótko mówiąc, w czasie, gdy szczepionka firmy Pfizer była szybko wprowadzana na rynek, nie było wiadomo absolutnie nic na temat jej skuteczności. Połączone badanie kliniczne fazy 2/3 jest nadal w toku. Odpowiedzi na wszystkie ważne pytania badawcze będą musiały pochodzić z praktyki. Firma Pfizer powinna udostępnić EMA dane dotyczące tej praktyki. W związku z tym dzieci biorą udział w medycznym badaniu naukowym. Sam fakt, że EMA wydała warunkową zgodę na stosowanie szczepionki, nie czyni tej sytuacji inną.

 

zobacz też:

Dziesięć sygnałów ostrzegawczych w przeprowadzonej przez FDA analizie ryzyka i korzyści w ramach wniosku o awaryjne szczepienie dzieci w wieku od 5 do 11 lat szczepionką mRNA (pubmedinfo.org)

Dokument FDA sugeruje, że zapalenie mięśnia sercowego po szczepionce Pfizera może być większym zagrożeniem niż COVID (pubmedinfo.org)


Niedozwolone dopuszczenie do obrotu


To przyspieszone dopuszczenie do obrotu ("dopuszczenie do stosowania w sytuacjach wyjątkowych") w żadnym wypadku nie powinno mieć miejsca. Istniały przecież skuteczne leki do (wczesnego) leczenia COVID-19. Dowodzą tego liczne randomizowane badania kontrolowane (RCT), stosowanie leku z powodzeniem w wielu innych krajach oraz autentyczne wypowiedzi byłych pacjentów, lekarzy prowadzących leczenie i farmaceutów. Stosowanie tego leku uratowało już życie niezliczonej liczbie osób.


Niestety, rząd postanowił nie udostępniać tego skutecznego leku swoim obywatelom. W końcu leki przeszkadzają w realizacji polityki szczepień. Jeśli istnieje akceptowalna, lepsza metoda leczenia COVID-19, nie należy stosować procedury przyspieszonego zatwierdzania. Dlatego też rząd systematycznie odrzuca lek jako znachorstwo. Inspekcja Zdrowia ukarała nawet lekarzy ogólnych grzywną za przepisywanie leków pacjentom, którzy poprosili o nie w ramach programu COVID-19. W przeciwieństwie do szczepionki, lek ten jest bezpieczny w stosowaniu.


Drugim powodem, dla którego nie należało stosować przyspieszonej procedury zatwierdzania, jest fakt, że w momencie dopuszczenia szczepionki do obrotu nie było już sytuacji nagłego zagrożenia życia. Na podstawie średniego światowego wskaźnika umieralności ryzyko związane z COVID-19 było w tym czasie porównywalne z ryzykiem związanym z coroczną grypą sezonową. Dotyczyło to w szczególności zdrowych dzieci, dla których COVID-19 nigdy nie stanowił realnego zagrożenia. Dostrzegła to nawet Światowa Organizacja Zdrowia. Szczepienie dzieci nie przynosi żadnych korzyści dla zdrowia.


Na złej drodze


Rząd zawsze chciał, aby dzieci i ich rodzice wierzyli, że szczepionka firmy Pfizer jest całkowicie bezpieczna i skuteczna. I to przy świadomości poważnego ryzyka, jakie się z tym wiąże. Ponieważ rząd podawał nieprawdziwe informacje na temat szczepionki, dzieci i ich rodzice nie byli w stanie dokonać świadomego wyboru szczepienia. Za pomocą haseł takich jak "czynisz to dla kogoś innego" czy "odzyskasz wolność" rząd zachęcał nawet dzieci do szczepień. Przyspieszeniu procesu szczepień miały służyć m.in. stojaki z ulotkami w szkołach oraz kampanie psychologiczne.  


zobacz też: 

Naruszenia prawa przez koncern Pfizer - podsumowanie dokonań firmy Pfizer (pubmedinfo.org)

Pfizer wypłaci 75 mln za eksperymenty na nigeryjskich dzieciach (pubmedinfo.org)

Pfizer - 2009 - Rekordowa kara dla koncernu farmaceutycznego Pfizer (pubmedinfo.org)


Niezależne badania


W dniu 4 listopada 2021 r. izba niższa jednogłośnie wyraziła zgodę na przeprowadzenie dochodzenia parlamentarnego w sprawie prowadzonej polityki dotyczącej korony. Oczekuje się, że badanie to zostanie przeprowadzone w połowie 2022 r. W związku z tym wystosowaliśmy list do wszystkich członków izby niższej, aby zwrócić ich uwagę na te fakty. Zażądaliśmy, aby przeprowadzono obiektywne i niezależne dochodzenie eksperckie dotyczące rzeczywistych składników szczepionki. Podobnie, należy prowadzić dalsze badania nad związkiem między szczepieniami a rosnącą liczbą poważnych działań niepożądanych u dzieci. Kopię listu można znaleźć pod TYM LINKIEM.


Parlament w Luksemburgu rozpoczął już dochodzenie w sprawie szczepień dzieci. Mamy zatem nadzieję, że posłowie poważnie potraktują nasz apel. W każdym razie są oni teraz świadomi tych faktów.


Wesprzyj nas!


Oczywiście nie siedzimy bezczynnie. Wraz z ekspertami z dziedziny medycyny i nauki chcemy przeprowadzić własne, niezależne badania dotyczące zawartości i szkodliwości szczepionki. W związku z tym podejmujemy działania prawne i zwiększamy świadomość zagrożeń.


źródło:

https://stichtingcoronaonderzoek.nl/pfizergate/


odnośniki:

https://stichtingcoronaonderzoek.nl/wp-content/uploads/2022/03/Pfizergate_wat-ons-niet-is-verteld.pdf

https://stichtingcoronaonderzoek.nl/wp-content/uploads/2022/01/analyserapport_CCCA.pdf

https://stichtingcoronaonderzoek.nl/oproep-aan-overheid/

https://drive.google.com/file/d/10t2tq58dXu0n7_-qhG4pPfdjr1zclfuX/view

https://stichtingcoronaonderzoek.nl/wp-content/uploads/2022/04/Brief-Tweede-Kamer.pdf

https://www.kairospresse.be/nl/toespraak-van-prof-christian-perronne-dr-alexandra-henrion-caude-en-prof-luc-montagnier-tot-het-luxemburgs-parlement-12-01-2022-selected-extracts/

https://nl.linkedin.com/in/nielsvanaken/pl

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Niemieckie protokoły pandemiczne: rząd obawia się o "życie i zdrowie" swoich ekspertów

W obawie o ekspertów ds. koronawirusa i nadwyrężenie stosunków z Chinami: niemiecki rząd nie ch...

Włoskie lokalne władze zdrowotne muszą wypłacić odszkodowanie zawieszonemu pracownikowi służby zdrowia

Sensacyjny wyrok w Bolzano: lokalny urząd ds. zdrowia musi wypłacić odszkodowanie w wysokości p...

Dashboard, który rządził światem

"Fałszywe liczby", które wywołały reakcję świata na Covid19. Globalny wpływ, którego zbudowanie...

Holenderski parlament odrzuca traktat WHO

Holenderski parlament przyjął wniosek o odrzucenie traktatu pandemicznego i poprawki do Międzyn...

Dochodzenia przeciwko von der Leyen docierają do Bundestagu

Politycy opozycji w Bundestagu wzywają Niemcy do współpracy w śledztwie przeciwko Ursuli von de...

Przesłanie z Japonii dla Świata

Masowe wiece w Japonii przeciwko pandemicznemu traktatowi WHO. "Powstrzymajmy trzecią bombę ato...

Czy węże mogą wkrótce zastąpić kurczaka?

Zwierzęta te potrzebują niewiele pożywienia, aby rosnąć, a ich mięso jest bogate w białko i ma ...

Chiny wykorzystały PCR na C19 do pobierania DNA od milionów ludzi na całym świecie

Raporty rządu USA i agencji wywiadowczych potwierdzają, że Chiny wykorzystywały testy PCR COVID...

CDC ujawnia ukryte raporty dotyczące NOP po preparatach na COVID-19

Agencja została zmuszona przez sędziego federalnego do ujawnienia raportów.

Dokumenty RKI a sytuacja prawna poszkodowanych

Według Prof. Dr. Olafa Gierhake publikacja dokumentów RKI znacząco zmienia sytuacje poszkodowan...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami