Hiszpańskie stowarzyszenie żąda od Komisji Europejskiej dokumentacji umów i badań peparatów na C19

Hiszpańska stowarzyszenie praw człowieka "Asociación Liberum" zażądała od Komisji Europejskiej dokumentów dotyczących "szczepionek" Covid. O dziwo, przesłanie dokumentów zajęłoby cztery lata.


Hiszpańska grupa praw człowieka Asociación Liberum, która walczy również na poziomie krajowym z nielegalnymi i niekonstytucyjnymi środkami Corona i kartami szczepień, wraz ze swoim zespołem prawnym spotkała się z europosłami zainteresowanymi "wolnością" i "prawdą" w Parlamencie Europejskim we wrześniu, październiku i listopadzie tego roku. Z nimi prowadzili rozmowy na temat umów i ocen "szczepionki Covid 19".


Dzięki tym "intensywnym spotkaniom" z parlamentarzystami udało im się osiągnąć "znaczący postęp" - podaje Asociación Liberum w komunikacie prasowym. Dowiedzieli się bowiem wiele o roli, jaką odgrywa EMA (Europejska Agencja Leków), Komisja Europejska, państwa członkowskie, a także hiszpańska agencja ds. leków AEMPS w zatwierdzeniach, zaleceniach i ocenach "warunkowo zatwierdzonych "badań fazy III", które błędnie nazywane są szczepionkami Covid 19".


Członkowie Liberum rozumieją obecnie, że EMA jest agencją odpowiedzialną za analizę i ocenę raportów składanych przez firmy farmaceutyczne, ale "nie ma statusu instytucji lub organu UE". Nie może też "podejmować decyzji administracyjnych" w ramach Unii.


Dlatego wszystkie dokumenty muszą być przekazane do Komisji Europejskiej, "a to ona ostatecznie wydała zalecenia dotyczące dopuszczenia do badań szczepionki Covid 19 u ludzi".


Asociación Liberum zwróciła się do Komisji Europejskiej o dostarczenie różnych dokumentów EMA dotyczących analizy i oceny "szczepionek". W szczególności zażądano następujących dokumentów:


- Wszystkie umowy zawarte między Komisją Europejską a firmami farmaceutycznymi Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Janssen od 2020 r. do dziś w sprawie "szczepionek Covid-19".


- Wszystkie oceny przeprowadzone przez EMA dla "szczepionek Covid-19" firmy Pfizer i Moderna od 2020 r. do chwili obecnej.


W dniu 1 grudnia 2022 roku Komisja Europejska poinformowała organizację praw człowieka, że istnieją ponad 92 obszerne dokumenty dotyczące samych ocen "szczepionek" Pfizera i Moderny. Mogą oni jednak dostarczyć tylko dwa z tych dokumentów co 30 dni roboczych. Dlatego też Asociación Liberum musiała zdecydować, które dokumenty są dla niej szczególnie interesujące.
Zatem Asociación Liberum poprosiło o NIEZNANE EWALUACJE DOTYCZĄCE WARIANTU OMICRON, zarówno dla PFIZER jak i MODERNA.


źródło:

https://transition-news.org/eu-auf-vertuschungskurs

https://liberumasociacion.org/


zobacz też:

Postępowanie wobec Włoskiej Agencji ds Leków (altershot.tv)

Badania szczepionek mRNA z istotną wadą, czy to złamanie warunków CMA? (altershot.tv)

Potęga firmy Pfizer (altershot.tv)KOMUNIKAT PRASOWY STOWARZYSZENIA LIBERUM
Gijón, 2 grudnia 2022 r.


STOWARZYSZENIE LIBERUM INFORMUJE, że w miesiącach wrzesień, październik i listopad 2022 roku ZESPÓŁ PRAWNY i STOWARZYSZENIE odbyły spotkania w Parlamencie Europejskim z europosłami, przychylnymi sprawie WOLNOŚCI i PRAWDY - żadnymi z hiszpańskich ugrupowań - w sprawie Umów COVID-19 i Ewaluacji COVID-19.


W wyniku tych intensywnych spotkań z europosłami osiągnęliśmy znaczący postęp w poznaniu stanowiska EMA, KOMISJI EUROPEJSKIEJ, PAŃSTW CZŁONKOWSKICH i AEMPS, w sprawie AUTORYZACJI -RECENZJI- OCENY warunkowo dopuszczonych eksperymentów w III fazie, błędnie nazywanych szczepionkami COVID-19.
EMA jest agencją europejską, która nie ma statusu instytucji lub organu UE, ani nie podejmuje uchwał administracyjnych w Unii. Wszystkie jej akty trafiają do Komisji Europejskiej, która ostatecznie wydała zalecenia dotyczące zezwolenia na eksperymenty COVID-19 na ludziach. Ostatecznie EMA jest odpowiedzialna za analizę i ocenę raportów dostarczonych przez PFIZER i MODERNA. Z tego powodu LIBERUM i ZESPÓŁ PRAWNY zwróciły się do Komisji Europejskiej o udostępnienie dokumentów związanych z eksperymentami szczepionek COVID-19 firm Pfizer i Moderna.


Wnioskuję o dostęp do następującego(ych) dokumentu(ów) Komisji zawierającego(ych) następujące informacje.


1.- Proszę o udostępnienie mi wszystkich umów podpisanych między KOMISJĄ EUROPEJSKĄ a FIRMAMI FARMACEUTYCZNYMI, PFIZER, MODERNA, ASTRA ZENECA I JANSEN, dotyczących szczepionek COVID-19, od 2020 r. do chwili obecnej.


2.- Wnioskuje o udostępnienie mi wszystkich EWALUACJI przeprowadzonych przez EMA dla szczepionek PFIZER i MODERNA COVID-19 od 2020 roku do chwili obecnej.


W dniu 1 grudnia 2022 roku Komisja Europejska powiadomiła nas, że istnieje ponad 92 obszernych dokumentów dotyczących EWALUACJI dotyczących szczepionek PFIZER i MODERNA, że mogą dostarczyć tylko dokumentację 2 obszernych dokumentów co 30 dni roboczych - CZTERY LATA na przekazanie całej dokumentacji - w związku z czym poinformowano KOMISJĘ EUROPEJSKĄ aby przesłała nam nieznane EWALUACJE DOTYCZĄCE WARIANTU OMICRON, zarówno dla PFIZER jak i MODERNA.


https://drive.google.com/file/d/1H158ZUIrUcrfDL6H2Qzp9vslparvWtl4/view

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Nieoczekiwane procesy komórkowe po szczepieniu na C-19

Technologia szczepionek mRNA jest wciąż dość nowa. Naukowcy zaobserwowali nieoczekiwane procesy...

Texas pozywa Pfizer za kłamstwa ws skuteczności i cenzurę publicznej dyskusji

Prokurator generalny Teksasu Ken Paxton pozwał firmę Pfizer, Inc. za bezprawne wprowadzanie w b...

W imieniu narodu włoskiego - sędzia obala kampanię szczepień

Wyrok w sprawie Chieti, ma historyczne znaczenie, ponieważ słowa sędziego w sprawie szczepień s...

AIFA przyznaje w sądzie, że nie posiada danych na temat skuteczności i korzyści szczepionek

Kiedy szczepionki zostały wprowadzone na rynek, Aifa nie miała żadnych danych na temat skuteczn...

PEI i BMG: nic nie widzieli, nic nie słyszeli, nic nie powiedzieli

PEI nie przeprowadza żadnych laboratoryjnych testów diagnostycznych w celu wykrycia lub określe...

Te odpowiedzi EMA są druzgocące - Europejczycy zostali wprowadzeni w błąd

Szczepionki nie zostały opracowane w celu zapobiegania infekcjom i z pewnością nie ma danych, k...

Pierwszy pozew przeciwko Modernie przed Sądem Okręgowym w Düsseldorfie

Sąd Okręgowy w Düsseldorfie zaplanował na czwartek 16 listopada 2023 r. rozprawy ustne w 4 post...

Nikt nie chce trącić tej kostki domina

Pfizer używał dwóch różnych procesów do produkcji preparatów na koronawirusa. Jeden z nich był ...

Zielony plan energii zero netto będzie wymagał gospodarki centralnie planowanej

Oraz kilku niemożliwości technologicznych i ogromnego spadku standardów życia.

Mit przystępnej cenowo zielonej energii się skończył

W ostatnich latach wszechobecna narracja na temat morskiej energetyki wiatrowej głosiła, że kos...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami