Hiszpańskie stowarzyszenie żąda od Komisji Europejskiej dokumentacji umów i badań peparatów na C19

Hiszpańska stowarzyszenie praw człowieka "Asociación Liberum" zażądała od Komisji Europejskiej dokumentów dotyczących "szczepionek" Covid. O dziwo, przesłanie dokumentów zajęłoby cztery lata.


Hiszpańska grupa praw człowieka Asociación Liberum, która walczy również na poziomie krajowym z nielegalnymi i niekonstytucyjnymi środkami Corona i kartami szczepień, wraz ze swoim zespołem prawnym spotkała się z europosłami zainteresowanymi "wolnością" i "prawdą" w Parlamencie Europejskim we wrześniu, październiku i listopadzie tego roku. Z nimi prowadzili rozmowy na temat umów i ocen "szczepionki Covid 19".


Dzięki tym "intensywnym spotkaniom" z parlamentarzystami udało im się osiągnąć "znaczący postęp" - podaje Asociación Liberum w komunikacie prasowym. Dowiedzieli się bowiem wiele o roli, jaką odgrywa EMA (Europejska Agencja Leków), Komisja Europejska, państwa członkowskie, a także hiszpańska agencja ds. leków AEMPS w zatwierdzeniach, zaleceniach i ocenach "warunkowo zatwierdzonych "badań fazy III", które błędnie nazywane są szczepionkami Covid 19".


Członkowie Liberum rozumieją obecnie, że EMA jest agencją odpowiedzialną za analizę i ocenę raportów składanych przez firmy farmaceutyczne, ale "nie ma statusu instytucji lub organu UE". Nie może też "podejmować decyzji administracyjnych" w ramach Unii.


Dlatego wszystkie dokumenty muszą być przekazane do Komisji Europejskiej, "a to ona ostatecznie wydała zalecenia dotyczące dopuszczenia do badań szczepionki Covid 19 u ludzi".


Asociación Liberum zwróciła się do Komisji Europejskiej o dostarczenie różnych dokumentów EMA dotyczących analizy i oceny "szczepionek". W szczególności zażądano następujących dokumentów:


- Wszystkie umowy zawarte między Komisją Europejską a firmami farmaceutycznymi Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Janssen od 2020 r. do dziś w sprawie "szczepionek Covid-19".


- Wszystkie oceny przeprowadzone przez EMA dla "szczepionek Covid-19" firmy Pfizer i Moderna od 2020 r. do chwili obecnej.


W dniu 1 grudnia 2022 roku Komisja Europejska poinformowała organizację praw człowieka, że istnieją ponad 92 obszerne dokumenty dotyczące samych ocen "szczepionek" Pfizera i Moderny. Mogą oni jednak dostarczyć tylko dwa z tych dokumentów co 30 dni roboczych. Dlatego też Asociación Liberum musiała zdecydować, które dokumenty są dla niej szczególnie interesujące.
Zatem Asociación Liberum poprosiło o NIEZNANE EWALUACJE DOTYCZĄCE WARIANTU OMICRON, zarówno dla PFIZER jak i MODERNA.


źródło:

https://transition-news.org/eu-auf-vertuschungskurs

https://liberumasociacion.org/


zobacz też:

Postępowanie wobec Włoskiej Agencji ds Leków (altershot.tv)

Badania szczepionek mRNA z istotną wadą, czy to złamanie warunków CMA? (altershot.tv)

Potęga firmy Pfizer (altershot.tv)KOMUNIKAT PRASOWY STOWARZYSZENIA LIBERUM
Gijón, 2 grudnia 2022 r.


STOWARZYSZENIE LIBERUM INFORMUJE, że w miesiącach wrzesień, październik i listopad 2022 roku ZESPÓŁ PRAWNY i STOWARZYSZENIE odbyły spotkania w Parlamencie Europejskim z europosłami, przychylnymi sprawie WOLNOŚCI i PRAWDY - żadnymi z hiszpańskich ugrupowań - w sprawie Umów COVID-19 i Ewaluacji COVID-19.


W wyniku tych intensywnych spotkań z europosłami osiągnęliśmy znaczący postęp w poznaniu stanowiska EMA, KOMISJI EUROPEJSKIEJ, PAŃSTW CZŁONKOWSKICH i AEMPS, w sprawie AUTORYZACJI -RECENZJI- OCENY warunkowo dopuszczonych eksperymentów w III fazie, błędnie nazywanych szczepionkami COVID-19.
EMA jest agencją europejską, która nie ma statusu instytucji lub organu UE, ani nie podejmuje uchwał administracyjnych w Unii. Wszystkie jej akty trafiają do Komisji Europejskiej, która ostatecznie wydała zalecenia dotyczące zezwolenia na eksperymenty COVID-19 na ludziach. Ostatecznie EMA jest odpowiedzialna za analizę i ocenę raportów dostarczonych przez PFIZER i MODERNA. Z tego powodu LIBERUM i ZESPÓŁ PRAWNY zwróciły się do Komisji Europejskiej o udostępnienie dokumentów związanych z eksperymentami szczepionek COVID-19 firm Pfizer i Moderna.


Wnioskuję o dostęp do następującego(ych) dokumentu(ów) Komisji zawierającego(ych) następujące informacje.


1.- Proszę o udostępnienie mi wszystkich umów podpisanych między KOMISJĄ EUROPEJSKĄ a FIRMAMI FARMACEUTYCZNYMI, PFIZER, MODERNA, ASTRA ZENECA I JANSEN, dotyczących szczepionek COVID-19, od 2020 r. do chwili obecnej.


2.- Wnioskuje o udostępnienie mi wszystkich EWALUACJI przeprowadzonych przez EMA dla szczepionek PFIZER i MODERNA COVID-19 od 2020 roku do chwili obecnej.


W dniu 1 grudnia 2022 roku Komisja Europejska powiadomiła nas, że istnieje ponad 92 obszernych dokumentów dotyczących EWALUACJI dotyczących szczepionek PFIZER i MODERNA, że mogą dostarczyć tylko dokumentację 2 obszernych dokumentów co 30 dni roboczych - CZTERY LATA na przekazanie całej dokumentacji - w związku z czym poinformowano KOMISJĘ EUROPEJSKĄ aby przesłała nam nieznane EWALUACJE DOTYCZĄCE WARIANTU OMICRON, zarówno dla PFIZER jak i MODERNA.


https://drive.google.com/file/d/1H158ZUIrUcrfDL6H2Qzp9vslparvWtl4/view

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Terminologia, której używamy w odniesieniu do leków, może być myląca

"Skuteczność i bezpieczeństwo" oraz "korzyści i ryzyko" związane z lekami to pojęcia wprowadzaj...

Pandemia jatrogenii: Włoskie protokoły...

Wciąż pojawiają się nowe szczegóły dotyczące śledztwa w Bergamo. Włosi zaczynają coraz bardziej...

Twierdzenie, że nie ma skutków ubocznych - to była przesada...

"To była przesada" takich słów użył Karl Lauterbach - niemiecki minister zdrowia, w poniedziałk...

Analiza Prawna: Propozycji zmian w Międzynarodowych Regulacjach Zdrowotnych (IHR)

Ta analiza proponowanych zmian może zachęcić osoby zaangażowane w procesy negocjacyjne w WHO do...

10 mitów opowiadanych przez ekspertów COVID - a teraz obalonych

W ostatecznym rozrachunku urzędnicy zdrowia publicznego aktywnie propagowali dezinformację, któ...

Digitalizacja sieci elektroenergetycznych: od orientacji na popyt do zarządzania popytem

Rząd niemiecki chce za pomocą nowej ustawy wspierać cyfryzację sieci elektroenergetycznych popr...

Przemysł samochodowy i dostawcy energii spierają się o racjonowanie energii elektrycznej

Już od dawna ostrzegano, że "zwrot energetyczny" położy kres bezpieczeństwu energetycznemu, któ...

Ulubienica środowisk lewicowo-liberalnych zwolniona z uniwersytetu za myślenie krytyczne

Uniwersytet w Bonn zwolnił Ulrike Guérot, która od 2021 roku była tam profesorem polityki europ...

Lewicowa krytyka pseudo-pandemii

Polityka pandemii musi być usytuowana w szerszym kontekście globalnych kryzysów finansowych. Ta...

Nowa Zelandia dotknięta cyklonem odsłania zagrożenia związane z bezgotówkowym społeczeństwem

Cyklon, który przeszedł przez NZ w zeszłym tygodniu, ujawnił zagrożenia związane z bezgotówkowy...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami