Przegląd wieści 21.07.2021

 • Gwiazdy Premier League czeka OBOWIĄZKOWE szczepienie przeciwko Covid w ramach nowego planu rządowego... Rząd ogłosił wcześniej w tym tygodniu, że kibice będą wymagać przepustki Covid pokazującej ich status szczepień, aby uczestniczyć w meczach od 1 października. Teraz Sportsmail dowiedział się, że te wytyczne będą również miały zastosowanie do zawodników i innego personelu w dniu meczu. Testy dwa razy w tygodniu i zabezpieczone Covid czerwone strefy na stadionach i boiskach treningowych utrzymały Premier League prawie bez przerwy od czasu jej wznowienia po pierwszej blokadzie w czerwcu 2020 roku. Ale zgodnie z nowymi wytycznymi rządu, negatywne testy nie będą już wystarczające dla graczy. Kluby najwyższego szczebla chciały uniknąć sytuacji, w której byłyby postrzegane jako przeskakujące kolejkę do szczepień, ale teraz wiele z nich staje w obliczu wyścigu z czasem, aby zapewnić, że ich gracze otrzymają dwa szczepienia w określonym ośmiotygodniowym oknie.
 • CDC podwaja ilość zgonów po szczepieniach na C19: CDC w poniedziałek 19 lipca zaktualizowało stronę: "Wybrane zdarzenia niepożądane zgłoszone po szczepieniu przeciw C19". Obecnie punkt "Doniesienia o zgonach" brzmi: "Od 14 grudnia 2020 r. do 19 lipca 2021 r. w Stanach Zjednoczonych podano ponad 338 milionów dawek preparatów przeciw C19. W tym czasie VAERS otrzymała 12313 zgłoszeń zgonów (0,0036%) wśród osób, które otrzymały preparat na C19." uwaga tydzień wcześniej na tej stronie było: "Od 14 grudnia 2020 r. do 12 lipca 2021 r. w Stanach Zjednoczonych podano ponad 334 miliony dawek preparatów przeciw C19. W tym czasie VAERS otrzymała 6079 zgłoszeń zgonu (0,0018%) wśród osób, które otrzymały preparat na C19." Czy nagle przez tydzień ponad 6 tyś. szczęśliwców weszło na ostatnią prostą, czy może urzędnicy CDC nauczyli się korzystać z kalkulatora i Excela?
 • ONS udostępnia nowe dane na temat szacunków przeciwciał przeciwko koronawirusowi (COVID-19) w UK Obecność przeciwciał przeciwko COVID-19 sugeruje, że dana osoba miała wcześniej infekcję lub została zaszczepiona. Szacuje się, że w tygodniu rozpoczynającym się 28 czerwca 2021 r. odsetek dorosłych, u których wynik testu na obecność przeciwciał jest dodatni, wynosi: 91,9% w Anglii, 92,6% w Walii, 90,0% w Irlandii Północnej, 88,6% w Szkocji
 • Kolejne poszukiwania Waltera M Chesnuta który próbuje rozgryźć co tak naprawdę się dzieje podczs C19 i po szczepionkach:

BIAŁKA SZOKU CIEPLNEGO I KOLCE Priony i pojawiające się jednocześnie upośledzenie odporności. Grzyby i reaktywacja wirusów. Kolec, jak sądzę, wpływa również na białka szoku cieplnego. 

AKT WOJNY: ZESPÓŁ NIEWYDOLNOŚCI WIELONARZĄDOWEJ Z HIPERMETABOLIZMEM. ARDS ZWIĄZANY Z COVID-19 NIE JEST SPOWODOWANY INFEKCJĄ PŁUC. Patofizjologia ARDS nie ogranicza się do płuc, ale jest częścią ogólnoustrojowego wzorca urazu-odpowiedzi, znanego obecnie jako zespół hipermetabolizmu-niewydolności wielu narządów. 

PIĘĆ ALARMÓW POŻAROWYCH: TOKSYNY I PRIONY STRES PROTEOTOKSYCZNY. MITOCHONDRIALNA ODPOWIEDŹ NA ROZŁOŻONE BIAŁKA. CACHEXIA. TEORIA JEDNOCZĄCA WSZYSTKO, CO ZAOBSERWOWANO W CIĄGU OSTATNICH 18 MIESIĘCY. MAMY DO CZYNIENIA Z BRONIĄ BIOLOGICZNĄ, KTÓRA BYŁA OPRACOWYWANA W CELU METABOLICZNEGO SPALANIA SWOICH OFIAR ŻYWCEM.

MÓJ BOŻE. LONG MOŻE BYĆ ODPOWIEDZIĄ NA CIĘŻKI URAZ, DOKŁADNIE TAKI SAM, JAKI OBSERWUJE SIĘ U PACJENTÓW Z CIĘŻKIMI OPARZENIAMI.

CZY BIAŁKO SPIKE POWODUJE ROZLEGŁE KOMÓRKOWE (CICHE) URAZY?!!!

PROPONUJĘ ZMIENIĆ NAZWĘ NA COVID-19: VISMTS - (ANG. WIRUSOWO INDUKOWANY ZESPÓŁ CIĘŻKIEGO URAZU MNOGIEGO)

 • Strach i wykręty: Manipulacje rządu w sprawie COVID-19 Video Laura Dodsworth jest autorką książki Stan strachu: Jak rząd brytyjski wykorzystywał strach podczas pandemii Covid-19. 
 • 89% europejskich firm planuje mieć hybrydową siłę roboczą po pandemii Badania przeprowadzone niedawno przez Owl Labs wśród 2000 liderów biznesowych z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji i krajów nordyckich pokazują, że zaledwie 11% liderów biznesowych spodziewa się, że ich pracownicy wrócą do pracy w pełnym wymiarze godzin, co wskazuje na bardziej trwałe przejście na pracę hybrydową. Co więcej, większość europejskich organizacji (92%) jest skłonna wprowadzić po wybuchu pandemii progresywne rozwiązania, takie jak praca z dowolnego miejsca (42%), podstawowe godziny pracy (39%), czterodniowy tydzień pracy (39%) i nieograniczone urlopy (22%). Prawie 9 na 10 (88%) liderów brytyjskich firm jest zainteresowanych takimi rozwiązaniami. Jeśli chodzi o powody, dla których pracodawcy trwale przechodzą na bardziej elastyczny model pracy, ważną rolę odgrywa rentowność. Prawie dwie trzecie (62%) europejskich liderów biznesu stwierdziło, że praca hybrydowa sprawia, że firmy są bardziej dochodowe, przy czym najbardziej skłonne są do tego przedsiębiorstwa korporacyjne (1000+ pracowników) (73%) w porównaniu z małymi i średnimi firmami (55%). W związku z rosnącym pragnieniem wspierania częściowego powrotu pracowników do pracy, jedna na cztery organizacje w UE (24%) planuje obecnie wprowadzenie "paszportów szczepionkowych" i wpuszczanie do biura tylko tych osób, które zostały zaszczepione. Najbardziej ostrożni są Niemcy, gdzie 31% szefów firm nalega na szczepionki Covid-19, podczas gdy 23% szefów firm w Wielkiej Brytanii, 21% w krajach nordyckich i 19% we Francji zamierza egzekwować szczepionki. Ponadto, ponad jedna trzecia (38%) liderów biznesowych w UE rozważa zapewnienie na miejscu urządzeń do testowania Covid-19, aby zachęcić pracowników do powrotu do pracy, przy czym francuskie i niemieckie organizacje są najbardziej skłonne do zapewnienia na miejscu urządzeń do testowania, odpowiednio 42% i 43%. 
 • Ozdrowieńcy mają być monitorowani za pomocą specjalnych opasek, które będą wysyłać dane zdrowotne do centralnego systemu. Gdy będzie się działo coś złego, powinien zainterweniować lekarz. Właśnie rusza pilotaż rządowego programu. (więcej w prawo.pl)
 • ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA 1 z dnia 19 lipca 2021 r. w sprawie programu pilotażowego w zakresie wykorzystania opasek telemedycznych w podstawowej opiece zdrowotnej
 • Powrót Malezji do normalności dzięki paszportom szczepionkowym Jednym z narzędzi, które może pomóc w ponownym uruchomieniu turystyki oraz innych działań biznesowych i społecznych, jest szybki, wygodny i niezawodny sposób identyfikacji osób zaszczepionych. Rozpoznawanie tęczówki oka, już teraz uważane za najdokładniejsze z trzech głównych metod biometrycznych, nie wymaga kontaktu i nie ma na nie wpływu wyposażenie ochrony osobistej, w tym okulary i soczewki kontaktowe. Systemy rozpoznawania tęczówki wykorzystują wzory znajdujące się w kolorowym pierścieniu otaczającym źrenicę. Wzory te, ukształtowane w łonie matki, pozostają niezmienne przez całe życie człowieka, co umożliwia dokładną identyfikację dzieci. Nawet bliźnięta genetyczne mają różne wzory tęczówek. Zapisanie się do systemu paszportów szczepionkowych wymaga zdjęcia tęczówek, tworząc zaszyfrowane szablony, których nie można zhakować, aby stworzyć użyteczny obraz. Uwierzytelnienie trwa tylko sekundę, ponieważ ludzie patrzą w czytniki tęczówek zamontowane w miejscach publicznych i prywatnych. Jak działałby paszport szczepień? W większości przypadków, kody QR przechowują małe wzory tęczówki w aplikacji na smartfona. Dane z aplikacji są porównywane z odczytem na żywo, aby potwierdzić, że dana osoba jest w pełni zaszczepiona. Drukowana wersja kodu QR zapewnia identyfikację dla osób nie posiadających smartfona. Łatwo jest aktualizować dane danej osoby, dodając do kodów QR informacje o potencjalnych szczepionkach przypominających.
 • Big Data i wielkie implikacje dla bezpieczeństwa bio-cybernetycznego video Big data i coraz bardziej wydajne systemy obliczeniowe są multiplikatorami siły dla kilku obecnych, radykalnych zmian i nowych podejść bionaukowych i biotechnologicznych, które są opłacalne i wartościowe dla bezpieczeństwa narodowego, wywiadu i operacji obronnych. Metody i narzędzia big data są również coraz szerzej wykorzystywane w cywilnych (publicznych i komercyjnych) przedsięwzięciach, od medycyny po rozrywkę. Wszechobecność ogromnych, wielowymiarowych, skalarnych i populacyjnych danych oraz systemów, które przechowują, przetwarzają i przekazują te dane, jest podatna na infiltrację, manipulację i zakłócenia, i w ten sposób może być wykorzystana do wywołania niekinetycznych, ale destrukcyjnych skutków w sferze społecznej, ekonomicznej, politycznej i militarnej. W tym seminarium internetowym profesor James Giordano z Uniwersytetu Georgetown opisuje zastosowania i wartość big data i zdolności cybernetycznych w naukach biologicznych i biotechnologii; omawia zastosowania tych narzędzi i metod w dziedzinie bezpieczeństwa narodowego, wywiadu i obrony; ilustruje słabe punkty w infrastrukturach i funkcjach tych systemów, a także przedstawia znaczenie i konieczność zapewnienia bezpieczeństwa biocybernetycznego jako wieloorganizacyjnego podejścia i przedsięwzięcia.
 • Izrael donosi o gwałtownym spadku skuteczności szczepionki przeciwko koronawirusowi firmy Pfizer Wstępne dane z analizy przeprowadzonej przez Ministerstwo Zdrowia wskazują na redukcję ochrony przed infekcjami do 42% i przed ciężką chorobą wśród zaszczepionych do 60%. Izrael rozważa trzeci strzał przypominający dla wszystkich osób powyżej 65 roku życia
 • Szczepionka koronawirusowa stworzona przez Johnson & Johnson jest znacznie mniej skuteczna przeciwko wariantom Delta i Lambda niż przeciwko oryginalnemu wirusowi, wynika z nowego badania opublikowanego we wtorek w Internecie. Chociaż niepokojące, odkrycia wynikają z eksperymentów przeprowadzonych na próbkach krwi w laboratorium i mogą nie odzwierciedlać skuteczności szczepionki w prawdziwym świecie. Ale wnioski dodają dowodów na to, że 13 milionów ludzi zaszczepionych J.&J. szczepionka może wymagać podania drugiej dawki — najlepiej jednej ze szczepionek mRNA wyprodukowanych przez Pfizer-BioNTech lub Moderna, twierdzą autorzy. Wnioski są sprzeczne z wynikami mniejszych badań opublikowanych przez Johnson & Johnson na początku tego miesiąca, sugerujących, że pojedyncza dawka szczepionki jest skuteczna przeciwko temu wariantowi nawet osiem miesięcy po zaszczepieniu. Nowe badanie nie zostało jeszcze zrecenzowane ani opublikowane w czasopiśmie naukowym. Ale jest to zgodne z obserwacjami, że pojedyncza dawka szczepionki AstraZeneca – która ma podobną architekturę do J.&J. szczepionka — wykazuje tylko około 33% skuteczność przeciwko chorobie objawowej wywołanej przez wariant Delta. „Przesłaniem, które chcieliśmy przekazać, nie było to, że ludzie nie powinni dostawać J.&J. szczepionka, ale mamy nadzieję, że w przyszłości zostanie ona wzmocniona kolejną dawką J.&J. lub wzmocnienie dzięki Pfizerowi lub Moderna” – powiedział Nathaniel Landau, wirusolog z Grossman School of Medicine NYU, który prowadził badanie.
 • DE. Powodzianie, którzy skarżyli się na brak pomocy państwa ze strony straży pożarnej, THW itp. odrzucają taką pomoc, bo są prawicowymi myślicielami bocznymi(Querdenker). Propaganda państwowa na skraju załamania nerwowego. (od 7 minuty cały reportaż)
 • Rand Paul twierdzi, że naukowcy „boją się wypowiedzieć” przeciwko Fauci Senator Rand Paul stwierdził we wtorek, że naukowcy, którzy sceptycznie odnoszą się do oświadczeń głównego doradcy medycznego Białego Domu Anthony'ego Fauciego w sprawie pandemii koronawirusa, nie chcą upubliczniać swoich obaw z obawy, że wpłynie to na ich finansowanie.„Jest tam od 40 lat, prawdopodobnie 39 lat za długo, ale kontroluje wszystkie fundusze, więc ludzie śmiertelnie się go boją” – powiedział Paul, Republikanin z Kentucky „Fox News Primetime” o Faucim, dyrektorze Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych (NIAID) od 1984 r. „Cały czas dostaję listy od naukowców. Możesz je znaleźć. Są bardzo nieufni wobec tego, co mówi” – ​​dodał Paul. – Uważają, że nie ma sensu. Uważają, że nie czyta dokładnie nauki, ale boją się mówić, ponieważ wielu z nich to naukowcy uniwersyteccy i są zależni od funduszy NIH [National Institutes of Health], a skreślenie go oznacza, że ​​to ostatnie pieniądze jakie kiedykolwiek dostaną.”

Udostępnij ten artykuł

Nawigacja po wpisach

Zostaw komentarz:

Skomentuj jako pierwszy(a)

Dochodzenia przeciwko von der Leyen docierają do Bundestagu

Politycy opozycji w Bundestagu wzywają Niemcy do współpracy w śledztwie przeciwko Ursuli von de...

Przesłanie z Japonii dla Świata

Masowe wiece w Japonii przeciwko pandemicznemu traktatowi WHO. "Powstrzymajmy trzecią bombę ato...

Czy węże mogą wkrótce zastąpić kurczaka?

Zwierzęta te potrzebują niewiele pożywienia, aby rosnąć, a ich mięso jest bogate w białko i ma ...

Chiny wykorzystały PCR na C19 do pobierania DNA od milionów ludzi na całym świecie

Raporty rządu USA i agencji wywiadowczych potwierdzają, że Chiny wykorzystywały testy PCR COVID...

CDC ujawnia ukryte raporty dotyczące NOP po preparatach na COVID-19

Agencja została zmuszona przez sędziego federalnego do ujawnienia raportów.

Dokumenty RKI a sytuacja prawna poszkodowanych

Według Prof. Dr. Olafa Gierhake publikacja dokumentów RKI znacząco zmienia sytuacje poszkodowan...

Niedobory żywności wywołane programami proekologicznymi?

UK. Dostawy warzyw i zbóż mogą ucierpieć, ponieważ nowe dotacje środowiskowe sprawiają, że bard...

Musimy znaleźć model zapewniający zgodność

Jak skłonić ludzi w demokracji do głosowania za środkami przymusu? Heinz Bude był doradcą niemi...

Należy zwiększyć ocenę ryzyka

Multipolar ujawnił tajne protokoły RKI. Wynika z nich jasno, że zaostrzenie oceny ryzyka z "umi...

Lukratywne behawioralne bigdata kierowców

Kierowcy samochodów mogą nie zdawać sobie sprawy, że ich dane dotyczące jazdy są udostępniane f...

Najnowsze posty

Tags

Podążaj za nami